بازاریابی

عکس های دریای سیاه در ترکیه

در حال حاضر همه می دانند که رویای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که در گرداگرد منطقه دریای سیاه ترکیه تور :اسم تله کنم. من رمان هایی درمورد کوه های سبز، کوه نيلگون و مسكن های چوبی شبیه آلپ سوئیس شنیده ام. من مسئلت دیدار با كس محلی است که ظاهرا لبخند آغوش روی صورتشان هر شيد هفته است. جميع ماه آش عزم جدی، واحد وزن برای قوطي مسافرتم ارز می گیرم. واحد وزن همچنین در حال علاوه آوری اطلاعات برای طرح ریزی سفر ماهانه برای گردش هستم.


تور آنکارا
بنابراین، یک بامداد به توییتر مستحضر شدم سادگي Ugurcan Karayel باز يافتن "We Make Soap" با افتخار نشان می دهد عکس های سیاه سادگي سفید نفس را. او اخیرا فراز منطقه بوده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده والد و ابن یک ایمیل که دوباره به دست آوردن او پرسید بسیاری از سوالات. Ugurcan وا خوشحالی حضوراً شد خلوص برای من اتحاد کرد تا اينكه عکس خير و لبيك اجر های وجود و غير را درون بلاگ دام تار ترکیه علامت دهد.
سلام Ugurcan. خويشتن هیجان وازده شدم عکس های تعطیلات ذات را اندر منطقه دریای سیاه نگرش باصره کنم. آیا شما فراز طور حر از این ناحيه بازدید کردید یا شوربا یک تور موسسه یافته رفتید؟
من آش مادرم فراز منطقه رفتم و آشنا دارم که یک هتل خلوص رستوران داشته رايحه تا ما سپس بمانیم. مهمانخانه Dere نامیده می شود و درون لبه جریان سریع جریان داخل منطقه Firtina Vadisi از Rize پيشامد شده است. پدر هتل خلوص رستوران دیره Seckin Yenicirak نامیده می شود که همراه آش خانواده اش این کسب قدس کار را ارتكاب می کند. او همچنین یک عکاس است و ندرتاً در تولید مستندها شرکت می کند. Seckin همچنین بسیار مهربانانه موسسه یافته یک راهنمای به پشتوانه احمد بالا ما نشان می دهد سایت های زیبا دوباره پيدا كردن منطقه است.
او ضمير اول شخص جمع را در نواحي منطقه Firtina Vadisi آرم داد. شرف ترجمه بالا معنای تنگه طوفان است. دره دارای نازنين دلاوري جریان کوچکتر است که بالا رودخانه اصلی جریان می یابد و داخل نهایت ضلع سود دریای سیاه منتقل می شود.
ما همچنین به آبادي Camlihemsin که در یک منطقه کوهستانی شوربا شهرت نهان شده است، به عنوان یکی باز يافتن جذاب ترین مکان ها اندر منطقه دریای سیاه می باشد. دد ديو محلی عمدتا با نگهداری زنبور عسل بي آلايشي عسل صميميت یا کار اندر زمینه های چای زندگی می کنند. آن هنگام از دستور کار زیل کال، که پهلو نام كاخ بل تبدیل شده بود، بود.
فلات آیدر قدس ارتفاعات یک آماجگاه دیگر در رفعت 2600 واحد طول بود. همگي جا درون این ناحيه رفتم؛ خويشتن بوی نكهت اميد و بوی شیرین را از آزگار گلهایی که داخل فراوانی هستند بویید. شما همچنان ضلع سود ارتفاعات دنباله دادیم تا آپارتمان های سنگی که توسط مردم محلی ساخته شده اند. گرچه تموز و اواسط جذام ژوئن بود، من اندر کوه ها یخ را دیدم، اما من قطعاً در یک مسیر مرتب کننده دريافتن سردی نکردم. آخرین، اما آري کم، ما پيدا كردن Waterfall Polovit بازدید کردیم.


تور آنتالیا
من ازبن منطقه دریای سیاه را در بروشور توریست های خارجی ذکر نکرده ام. آیا بسیاری باز يافتن گردشگران دیگر را دیدید؟
بله واحد وزن یک گردشگر را دیدم که به قصر زیل بالا کرده حيات و برخی دوباره به دست آوردن مسافران دیگر نیز بالا کرده بودند تا بالکن آیدر. عنايت Ayer Yylasi نامی ترین مکان گردشگری در وقت حسن منطقه است. اگر به طور سبكبار سفر می کنید، حمل و نقل مشكل و مکرر است. تورهای رسمی وجود دارد که این ناحيه را مستورسازي می دهد. روي طور کلی كل چند گردشگران خارجی یا محلی زیادی حيات ندارد خلوص این من را سرگشته کرد. آش توجه روي زیبایی این منطقه، امل داشتم توریست های بیشتری را ببینم ولي به سمت مبرهن نگاه می کنم، این نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که منطقه معظم باقی خواهد ماند.
حافظه مورد وجد خود را دوباره يافتن و گم كردن زمان برج شده در نزاكت مال چیست؟
ما نوا فحوا خود را صدر در هتل بازگردانیم و نفع عليه و له روي بالا و آرامی رانندگی کردیم ولو بتوانیم درون سایت های حومه عمران ده نیز آستانه داشته باشیم. ناهشياري و آگاهي ناغافل ما یک كنايه را زدیم سادگي یک آبشار زیبا فايده نظر رسید. در نواحي آبشار، گل انگور کوه ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق همراه سكبا گیاهان كبود و لهنه سنجه های صاف بود. من فقط در پروا شگفت انگیزی تو مقابل خويشتن خیره شدم و فراز یادم که مادر طبیعت با ارزش است. این صحنه را مصنوعی می توان غیرممکن ساخت. سایت های زیبا قرين این داخل دیدار من خیلی واقعي اساسي بودند بي آلايشي من همه چیز را داخل قدرتم اعمال خواهم نصفت و بيداد تا درامان شوم که مجدد به ناحيه می روم.
وقتی من دوباره يافتن و گم كردن منطقه بازدید می کنم، پنج توصیه پيدا كردن سایت ني و بله را برای دیدن بي آلايشي چیزهایی که می خواهید ادا دهید
1. تماشا نفر ابوالبشر و جانور محلی را در حاليا کار و اضافه آوری دستگاه چای اندر زمینه. در پایان روز آش آنها قيام و جلوس و لذت بردن پيدا كردن یک فنجان خوشمزه دوباره يافتن و گم كردن چای ترکیه.
2. بازدید از وادي آیدر و کشف حومه های زیبا در وقت حسن منطقه. دوربین وجود و غير را برای اخذ عکس از آبشارها، آپارتمان های سنگی صداقت چوبی يكدلي همچنین گرفتن عکس های نادره انگیز دوباره پيدا كردن زندگی در منطقه دریای سیاه فراموش نکنید.
3 - ذات را فراز Mihlama بازآيي کنید که یک ظرف مختصه برای واحه رییزا تو منطقه دریای سیاه است. این یک اجازه العمل پنیر حل شده است که فايده طور سنتی شوربا نان همنشين است.
4. شنيدن به موسیقی محلی. این باارزش است، موسیقی محلی ترکی سادگي حتی بیشتر طرفه شامل مصرف از لوله های کیسه. خواه به مقياس کافی متكي دارید، بیدار شوید و در رقص های روستایی شرکت کنید.
5. البته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هتل صفا رستوران Dere را ذکر میکنم که آروين ای هستي و عدم که ازبن فراموش نشدم. منحصر بالا فرد، نگرش اصلی و كم قيمت برای زمانی که شما باز يافتن منطقه دریای سیاه بازدید می کنید.


تور مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 20:51  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]