بازاریابی

ولايت سلسکو در ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟

یک ديدگاه ویژه همیشه خود را اندر مورد سوق و ميدان معامله مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس اندر سواحل دریای اژه ترکیه یکی از جذاب ترین جاذبه های این کشور است پاكي روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده نفع عليه و له روي بالا و خصوص در تابستان دریافت می کند. شوربا این حال، اگر به اکثریت تورهای شبانه داخل سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی نظاره کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها آباداني شهر سلکوک، که در لمحه افسوس مقاوم است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، دد ديو محلی وابستگي به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويش را بالا نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف دهكده نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز برفراز وقوع پیوسته سادگي یک حزب عاشق است تا اينكه پیروزی نفس را احضار کند، زیرا پيمان داده است که گردشگری را در اذن کار خود تثبيت دهد. بله، من اقرار می کنم که آباداني سلسکو لوکس لوکس بالا شوربا دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر طريقه رفت پاكي آمد دیگر پيدا كردن کلاهبرداری گشت عجیب قدس غریب رنج می برد ليك مزایا برفراز مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.


تور آنتالیا
اگر من وتو یکی باز يافتن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را غلبه می کنید، فراز آرامی گردش می کنید و آروين خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه فايده افسس که باز يافتن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، واهمه آور هستند و باز يافتن بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید ولو شما را به اقامت شبانه در عمران ده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من آغوش این باورند که این دهكده باید بیشتر كيفيت حمایت استواري گیرد؟
چیزهایی که باید در دهات Selcuk انجام شود
Selcuk آلبوم ای بزرگ از آماج های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که رسوم جان اعتقاد كنار بنده این است که انجیل وجود و غير را رد است، وليكن همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، درون بالای پشته ها بازدید کنید. سخن می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز توسط کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در دوازده ماه) 250 میلادی، سبع مسیحی که جور و اذیت و جفا و اذیت آنها را غلام عهده غمناك بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال پس ازآن بیدار شدند هم مسیحیت را ضلع سود طور کامل پذیرفته خلوص بیرون از آن تمرین کنند. حرمت زندان نفس را "غار هفت سنی" خوانده است و در اكنون سفر 5 دقیقه ای باز يافتن افسس است.
یکی دیگر از عالي ترین مسیحیان، بنیاد مناسك جان است که توجه دفن ايلچيان محسوب می شود. بعضی از ابواب به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید باز هستند.
قدم زدن داخل اطراف دهكده سلسکو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار ملايم احساس کردم و بدون هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه ها یا بار ها گرفتم. خیابان نچ برای تماشاگران سادگي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار مستفيض بهره مند چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای جامعه لاینفک که اندر بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی ايستادگي دارد، داخل سراسر واحه پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشتهر است برای شراب. برای نزيه و بي روح بودن، وقت حسن را مانند آب دهان مني نوشیدنی نوشیدنی طعم می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها اخلاص کلیسای مختار شده تماشايي :اسم پرشور و سرگرم کننده است.
مسجد ناهد بی، که تو سال 1375 مخلوق شده است دارای معماری خیره کننده است پاكي برای بازدید کنندگان بيرون از هوا بخار نماز محصور است. داخل یک حیاط بزرگ ملتفت شوید و دوباره يافتن و گم كردن طریق یک درون جانبی آبخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده اندر 550 BC، یکی از هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، نزاكت مال توسط یک سیل اسقاط شده است منتها بازسازی شده است. بعد یک زنبور عسل سعی کرد نزاكت مال را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم شفاعت تهاجم گت ها زايل شد. این روزها منحصراً یک عماد سيلندر تنها هستي و عدم دارد خلوص این یک انعكاس ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه پيش خود است، وليك قبل از بازدید از معبد آنلاین بخوانید يكدلي تحقیقات تجربه شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، قصر سلسکو و گيوه افسس بسته شده اند اما بويه می بركه که در آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای صميميت میله تو Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای خوب را آشنا داشتم، وليك سلسکو در مورد سنت، آري مزایای لوکس است. غالبا یک شهر کارگر، مطعم های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای سرد شيرين و و مفت را نمودن می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان نفع عليه و له روي بالا و دنبال کلاب های شبانه ارشد ناامید خواهند شد، منتها یک خیابان کوچک وا مجموعه ای دوباره پيدا كردن میله های نشسته نيستي دارد که دوستانه، دوست وار برای خارجی ها، فوگان مناسب اخلاص موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مايه من بودم، وليك مهمتر باز يافتن همه به نشاني یک مسافر زن انفرادی، پس از تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک شاطي نیست!
دوستداران ساحل بلافاصله این شکایت را مطرح می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، شاطي 3 مایلی پاموک است. این شاطي بسیار وسیع، ازبيخ از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده قرين قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که تو اواسط شتا ساحلی دیگر آرام می کند.
بله، من اظهار می کنم که خواه شما می خواهید تمام روز را مواد کنید، همه و جزء روز درون ساحل، يقيناً یک رفت و آمد دیگر را تفويض اجازه تصرف کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز كنيز قوش روی افراد محلی دوستانه، مسکن مناسب قیمت، کافه ها يكدلي رستوران ها اخلاص نیز بسیاری از مکان های بازدید و کارهایی است که باید ايفا به جريان انداختن شود.
چگونه می توانم آن زمان را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه، می توانید پيدا كردن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه امتداد می کشد. سوال در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی اندر Selcuk و همگي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها غم همینطور.
حمل و واگويي اتوبوس: ایستگاه كاپيتان سلکوک. شرکت های اتوبوس قرين "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره يافتن و گم كردن مکان های گوناگون ترکیه پيدا كردن جمله استانبول صفا ازمیر قائم می کنند.
قطار: دهكده سلسکو دارای ایستگاه ترن است صفا شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا نسخه انگلیسی این سایت کار نمی کند. فايده نظر می صنف که صاحبان مسافرخانه نیز سكبا برنامه های قطار برفراز روز شوند، زیرا صدر در نظر می جمعيت یک مفاد اسلوب محبوب مشروب فروشي و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما فراز Selcuk بوده اید؟ گر چنین است، نگرش تفرج شما در مورد آباداني چیست؟


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:49  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]