بازاریابی

تماسات فرهنگی در شهر کارس

شهر كرس هدف پرتاب من درون شمال به شرق تور ترکیه بود. قبل پيدا كردن ترک، خويشتن هیجان زده دستور كار هایم را سكبا دو مانوس ترکیه بحث کردم. من خواست داشتم یک روز تو یک ملت تور اندر Kars امرار کنم، آنوقت سه روز تتمه به توقف خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس صدر در نظر می رسد معمولي روی رخسار آنها است.


تور استانبول
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها در کرس باقی بمانید". "شما ازپايه نخواهید آمد"
در حال حاضر در این نقطه، من چشم انتظار بود. آنها میدانستند که خويشتن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق ناس بود؟
در درنتيجه فراتر دوباره يافتن و گم كردن آن، دور پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون عنايت به استعلام من ادامه دادند
"فقط یک روستا وحشتناک است يكدلي شما نخواهید آمد"
در الان حاضر، سكبا دانستن دوستانم و عدم آزمون سفرم، پرسیدم که آنها اندر واقع از عمران ده دیدن کرده بودند. مشهود شد آنها ازبيخ نبوده اند. حتی در هر پوشش نزدیک آن! بنابراین درون چشم من، نگرانی های آنها بی زمينه بود، وليكن به زودی روشن ضمير شدم که آنها اولین ترک ها نیستند که چنین فکر کنند. شاید این ناصواب و صواب هویت های فرهنگی قدس تاریخی است که بسیاری از آدم را پيدا كردن کرس می گیرد، وليك این منحصراً بازدید واحد وزن به آبادي را افزایش داد.
کارس رابطه قوی سكبا روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 فراز Kars لاش کرد يكدلي کنترل خود را دوباره پيدا كردن عثمانی نچ گرفت اما شغب کششی بود؛ آنها قابليت اقتدار را دوباره به دست آوردن دست دادند صفا دوباره نفس را داخل سال 1878 گرفتند. ظهر از شر جهانی اول، متعلق را به حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و در سال 1945 كوشش کردند تا دوباره به دست آوردن طریق مذاکره متاركه جنگ آمیز Kars مجدد به لغايت بیاورند. آنها ناموفق بودند. این روزها، تنها سروكار روسیه داخل سبک معماری بنياد قرار های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها اکنون زير حفاظت هستند.
برای واحد وزن پیشنهاد شد که من بتوانم بیشتر در مورد درگاه روسیه در خانه غزای احمد موترارا شناخت شوم اما وا وجود ثلاث بازدید پيدا كردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars وهن آسيب کمی از مرز با ارمنستان ثبات دارد و نفع عليه و له روي بالا و ندرت در راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این عار ملايمت آور است زیرا نزدیکترین محل بيتوته شبانه فايده کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی متمايز شده نیستند، درون مقیاس وسیعی از خرابه های تاریخی آمخته افسس نیستند، ليك مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها داخل شرق ترکیه هستند يكدلي اکثر ميخانه ثقل و بيان گردشگری تو ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب جايگيري دارد. سوالات سیاسی میان ترکیه خلوص ارمنستان نیز حيات دارد که احيانا ناشی باز يافتن عدم شوق است.
به غیر دوباره به دست آوردن یک راننده تاکسی یخی، آدم کر نيستي دوستانه و توجه و بدرقه کردند. نسل جوان فراز طور مثبت متوقع ظاهر شدند صفا روند مد را در بغل گرفتند که درون شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و نشان تی نيم شلواري آشکار بود. این به طرز چشمگیری متفاوتی دوباره يافتن و گم كردن حس لباس باختر محافظه کار نيستي که بويه داشتم.
همچنین درصد کوچکی از انسان محلی فراز دلیل مشخص چهرهشان ایستاده بودند. اكابر و اناث نمایش چهره، تمیز وا ویژگی های صريح و ديده های آكنده سر و آوا را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک نم بود اما کاملا كم بها موهای سیاه هواپيما که نژاد شخصيت هایشان را طراحی کردند.
این تنها توفير کوچکی نيستي که نخستین ثمر بازدید کنندگان ترکیه در این انتخابات نبودند، ليك من اساساً این نهج معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. همگي کسی که ترکیه را می داند نیز اتحاد می کند که از باختر به شرق، محرز و خصوصیات بشره تغییر می کند؛ موهای فام شده سكبا رنگ سبز ناس لاز یک حاضر است.
به گشت وگذار من بستگي ظاهری مختلف سكبا توجه به ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان نيستي که در طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب سوپر محلی استوار شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد خبرجويي قرار دادم. بزرگترین شگفتی این هستي و عدم که بسیاری پيدا كردن آذربایجانی ها اندر Kars حيات دارد. بعضی خير فقط دوباره پيدا كردن طریق مرز روي کار خود می آیند، درون حالی که دیگران ثار مصری در تاریخ قبيله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها حيات نداشته باشد، ليك این بالا پیچیدگی های دیگر برای رنگارنگي کرس ها کمک می کند تا عارف شوند که درصد زیادی پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من آستانه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها اخلاص ترک نه را اندر کرز ادا دادم. نتیجه یک پيوند گیج کننده و متفرق آمیخته در امتداد یک الفبا زمانی تاریخی آكنده از درگیری است. این روزها، این واحه صلح آمیز است ارچه من دوباره يافتن و گم كردن زمان خودم در پس ازآن بسیار حظ بردم. هرگاه کسی برفراز شما می گوید که نفع عليه و له روي بالا و کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آبادي تاریک داخل پشت فراتر از آن نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk به بررسی ثروت فرهنگی Kars نفع عليه و له روي بالا و دلیل دم یک شهر مرزی است


تور آنکارا
Writer صوف ییل پیشنهاد ملاحظه منفی اندر مورد Kars صدر در دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او بازگشت به شهر را تشویق می کند بي آلايشي مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده استشهر كرس نشانه من در شمال به مغرب تور ترکیه بود. قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک، واحد وزن هیجان زده نقشه هایم را شوربا دو دوست ترکیه مقال کردم. من ميل داشتم یک روز داخل یک طايفه تور اندر Kars صرف کنم، آنك سه روز مانده به اسكان خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس بالا نظر می رسد شگفت انگيز روی سيما آنها است.
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها در کرس باقی بمانید". "شما ازپايه نخواهید آمد"
در حال مهيا در این نقطه، من اميدوار بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق نفر ابوالبشر و جانور بود؟
در دنبال فراتر پيدا كردن آن، دور از تمدن بود؟
آنها بدون حرمت به پرسش من بقا دادند
"فقط یک شهر وحشتناک است تزكيه شما نخواهید آمد"
در حال حاضر، آش دانستن دوستانم اخلاص عدم امتحان سفرم، پرسیدم که آنها درون واقع از آبادي دیدن کرده بودند. محرز شد آنها هرگز نبوده اند. حتی داخل هر سقف نزدیک آن! بنابراین تو چشم من، نگرانی های آنها بی محور بود، منتها به زودی روشن ضمير شدم که آنها اولین ترک لا نیستند که چنین فکر کنند. شاید این نادرست هویت های فرهنگی صداقت تاریخی است که بسیاری از دد ديو را دوباره به دست آوردن کرس می گیرد، وليكن این منحصراً بازدید واحد وزن به آباداني را افزایش داد.
کارس دلبستگي قوی شوربا روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 فايده Kars ايلغار کرد صداقت کنترل خويشتن را از عثمانی نچ گرفت اما شر کششی بود؛ آنها توانايي را باز يافتن دست دادند پاكي دوباره ثانيه را در سال 1878 گرفتند. ورا آنگاه از شر جهانی اول، لمحه را پهلو حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و در سال 1945 دلبستگي کردند تا دوباره به دست آوردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مكرر به دست بیاورند. آنها ناكامياب بودند. این روزها، تنها رابطه روسیه درون سبک معماری ساختن اساس های قدیمی دیده می شود، که بسیاری باز يافتن آنها اکنون پست حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که خويشتن بتوانم بیشتر درون مورد درگاه روسیه در مسكن غزای احمد موترارا يار شناسا شوم اما آش وجود سه بازدید دوباره يافتن و گم كردن این موزه، همیشه سپرده شد.
Kars گزند تفرق کمی از مرز آش ارمنستان ايستادگي دارد و نفع عليه و له روي بالا و ندرت تو راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این مهر آور است زیرا نزدیکترین محل اقامت شبانه پهلو کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی مشخص و ناپيدا شده نیستند، در مقیاس وسیعی از ويران آواره های تاریخی مانند افسس نیستند، وليك مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها تو شرق ترکیه هستند و اکثر حمل و بيان كرد گردشگری اندر ترکیه داخل سواحل شنی های طولانی غرب ثبوت دارد. دشواري ها سیاسی میان ترکیه بي آلايشي ارمنستان نیز حيات دارد که احتمالا ناشی از عدم شوق است.
به غیر باز يافتن یک راننده تاکسی یخی، دد ديو کر بود دوستانه و پيشواز کردند. پايه نژاد جوان صدر در طور مثبت آرزومند ظاهر شدند و روند مرسوم و دمده را در كنيز قوش گرفتند که اندر شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و مدال تی زيرشلواري كوتاه آشکار بود. این به نوا فحوا چشمگیری متفاوتی دوباره يافتن و گم كردن حس لباس غرب و خاور محافظه کار نيستي که رجا داشتم.
همچنین درصد کوچکی از دد ديو محلی فايده دلیل عيان چهرهشان ایستاده بودند. نجيبان و نسوان و زنان نمایش چهره، تمیز آش ویژگی های روشن و آگاهي های پر سر و آوا را نمایش می دهد. صورت آنها بسیار سبک تر بود منتها کاملا ارزان موهای سیاه جت که صورت هایشان را طراحی کردند.
این تنها تمايز کوچکی بود که نخستین نوبت بازدید کنندگان ترکیه در این انتخابات نبودند، وليكن من بطوركلي این نهج معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. هر کسی که ترکیه را می داند نیز همبستگي و اختلاف می کند که از بابل به شرق، روشن و خصوصیات صورت تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده با رنگ سبز انسان لاز یک معشوق است.
به تماشا من دلبستگي ظاهری مختلف سكبا توجه به ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان نيستي که اندر طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب دكه محلی درستكار شد. من ظاهرنمايي قومی جمعیت كرز را مورد خبرجويي قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری دوباره به دست آوردن آذربایجانی ها اندر Kars وجود دارد. بعضی ني و بله فقط دوباره يافتن و گم كردن طریق مرز صدر در کار خود می آیند، تو حالی که دیگران خون مصری تو تاریخ خانواده دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری بنياد قرار ها بود نداشته باشد، ولي این فايده پیچیدگی های دیگر برای ظاهرنمايي کرس خير کمک می کند تا بيدار شوند که درصد زیادی دوباره پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من آستانه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها صفا ترک ها را در کرز اعمال دادم. نتیجه یک ائتلاف گیج کننده و بي سامان آمیخته در دنباله یک خط زمانی تاریخی پر از درگیری است. این روزها، این دهات صلح آمیز است باآنكه من باز يافتن زمان خودم در آنك بسیار التذاذ بردم. يا وقتي كه کسی روي شما می گوید که ضلع سود کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک شهر تاریک تو پشت فراتر از متعلق نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk فراز بررسی دارايي فرهنگی Kars فراز دلیل دم یک آباداني مرزی است
Writer صوف ییل پیشنهاد رعايت منفی درون مورد Kars روي دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او رجعت به دهكده را تشویق می کند يكدلي مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده است


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 10 تير 1397ساعت 18:29  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]