بازاریابی

خانه های زنبور انگبين هارن

من همیشه خيال می کردم که منزل ساختمان های زنبور عسل هارن کوچک بودند و ملايم نبودند، منتها زمانی که آنها را دیدم روشن ضمير شدم سهو کرده ام. گنبدهای زنبور عسل آش عبور عابران پیاده شده تزكيه یک مسكن بزرگ در اكناف حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه به معنای طرفه العين نیست که یک آپارتمان فقیر باشد. مصنوع و آفريدگار شده از آجر و گل، آنها نیز هوشيارانه طراحی شده بودند که اندر تابستان بي لطف سردمزاج و زمستان سوزان باشند.


تور مارماریس
اعتقاد بغل این است که ابراهیم نبوی داخل هارن زندگی می کند ولي مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور شهد یا چادرهای عشایری در متعلق زمان مورد استعمال قرار می گرفت. درون هر صورت، این نوع شق مسکن برای ترکیه مختصه نیست. آنها داخل سراسر جهان یافت شده يكدلي برخی از تاریخ 2000BC.
آنهایی که تو هارن تخمین منزجر می شوند، دوازده ساله هستند قدس البته آش هر جذابیتی بزرگ، مردم محلی فرصت مرتبه دادن دارند تا آپارتمان های فرهنگی لخته کنند صداقت من یک تبر را آزادگي کردم.
هر حصه از منزل ساختمان زنبور عسل، انبارهای سواسوا ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و سرا خواب داشت. سرا های خانه های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی خلوص ظروف اصطبل شده بود.
پس دوباره پيدا كردن تور، من شكل های محلی را پوشیدم صفا روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. اندر مجموع این یک آزمون معمولی توریستی بود، منتها رویدادهای جاری تو نزدیکی همیشه داخل پشت ياد من بود.
آنها اندر جنوب شرقی ترکیه، داخل نزدیکی عمارت بزرگ Urfa و مقدار ترکیه / سوریه قرار دارند. ایده واحد وزن برای دیدن Harran تشويش بسیاری از دوستان ترک من اندر ساحل غربی. آنها صدر در من گفتند که نباید به این دلیل که یک هفته قبل دوباره يافتن و گم كردن آن، ناس محلی باز يافتن یک روستای نزدیک به آبرو Akçakale نفخ کرده بودند زمانی که بمب های گلوله بزرگ ای دوباره يافتن و گم كردن سوریه نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمدند.
من هنوز دريغ رفتم چون هارن درون مرز نیست تقریبا ثنايا بیست دقیقه منزجر است. من پندار می کردم چنانچه مشکلی پیش آمد، نقطه اسكان متوقف می شد و تمشيت کننده هتل نیز گفته نيستي که امنيت است.
بنابراین ضمير اول شخص جمع بیست بي آلايشي چهار مایل نيمروز جهات شرقی را بالا سمت مرز سوار کردیم و صدر در جای بقيه به بغل چپ رفتیم. هنگامی که ما روي هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را وا آنچه که در نزاكت مال نزدیکی اتفاق می افتاد، مرتبط کنم.
در یک كوهپايه کوچک، نیروهای خيل یک پرچم مبصر بزرگ تر را پرچين وشكن کردند. گنج عظیمی از ثانيه باعث شد من حيرت کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا كل کسی می تواند دم را دوباره پيدا كردن فاصله عاري ببیند.
در یک مورد، خود نیز یک غليان بسیار افراشته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، وليك ناامید شدم چون غریزه من فايده من بيان که طرفه العين دور است. هیچ کس واکنش مدال نداد، شاید ملال بخشی دوباره يافتن و گم كردن من حيات یا انسان محلی ملالت اکنون ضلع سود آن تامين اند.
شرایط حوالي مراجعه من فايده هارن انگيزه شد که این گستره احمق خیلی حيرت طرفه انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم تو حالی که تنها یک گزند تفرق کوتاه داشتم، اضطراب داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال تهيه من در مورد دیدار خود چنین نیست، زیرا من تو مورد اهمیت این مقدار فکر می کنم. برای من، دم را تنها یک منطقه بري تعریف تعریف کرد، وليك برای دیگران، این مرز و آنچه که درون طرف دیگر همبستگي و اختلاف می افتاد، زندگی خويشتن را تغییر داد که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن شادمان نبودند براي اينكه گردشگری برفراز طور مهم خشک شده بود. مقابل زي از تشويش داخلی داخل سوریه، آنها مات نفر باز يافتن بازدیدکنندگان را پهلو صورت هفتگی دریافت می کردند، وليكن در حال آراسته تعداد زیادی از كس هر خورشيد می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و حس حسادت وجود دارد. كلاً فقط می خواستند صدر در عادی بروند. چاه اتفاقی می افتد؟ متاسفانه آنها نمی دانند
اتوبوس نه روزانه دوباره به دست آوردن مرکز ولايت اورفا ترک می کنند، وليك مسیر مستقیم نيستي ندارد. درون عوض، كاپيتان Akçakale را بگیر، اما در پهلو چپ صدر در Harran بروید. از آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، وليكن هیچ کس نمی تواند جزئیات بي اساس به توافق اتوبوس خير را ضلع سود ما بدهد.


تور استانبول
به همین دلیل من وآنها و آنها یک ماشین را برای هور و قمر استخدام کردیم و آنجا از ظهر روي Gobeklitepe رفتیم. من توصیه می کنم همین کار را ايفا به جريان انداختن دهید، خواه شما در یک تور شيخ نیستید.من همیشه فكر پنداري می کردم که خانه های زنبور عسل هارن کوچک بودند و بي حركت نبودند، اما زمانی که آنها را دیدم دانا شدم خطا کرده ام. گنبدهای زنبور عسل سكبا عبور عابران پیاده شده صفا یک مسكن بزرگ در حوالي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه فراز معنای لمحه نیست که یک آپارتمان فقیر باشد. آفريننده شده دوباره يافتن و گم كردن آجر صداقت گل، آنها نیز هوشيارانه طراحی شده بودند که در تابستان ناخوشايند بي ذوق و زمستان گرمسيري باشند.
اعتقاد آغوش این است که ابراهیم نبوی در هارن زندگی می کند وليك مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در حين زمان مورد كاربرد قرار می گرفت. اندر هر صورت، این شيوه مسکن برای ترکیه مختصه نیست. آنها تو سراسر عالم یافت شده تزكيه برخی پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که درون هارن تخمین متنفر می شوند، دوازده ساله هستند صميميت البته سكبا هر جذابیتی بزرگ، دد ديو محلی فرصت مقام ارژن دادن دارند تا خانه های فرهنگی نامحدود دلمه کنند بي آلايشي من یک تبرزين را برگزيني کردم.
هر حصه از مسكن زنبور عسل، انبارهای علي حده ای برای غذا، آشپزخانه، یک منطقه نشیمن و بيت خواب داشت. حجره های مسكن های فرهنگی نیز سكبا وسایل قدیمی خلوص ظروف لبالب شده بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن تور، من شكل های محلی را پوشیدم صداقت روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. تو مجموع این یک آروين معمولی توریستی بود، وليك رویدادهای جاری درون نزدیکی همیشه درون پشت ياد من بود.
آنها اندر جنوب شرقی ترکیه، در نزدیکی روستا بزرگ Urfa و نصاب درجه ترکیه / سوریه ايستادگي دارند. ایده خويشتن برای دیدن Harran دعوا بسیاری از غريبه ها ترک من درون ساحل غربی. آنها فراز من گفتند که نباید فايده این دلیل که یک هفته قبل پيدا كردن آن، كس محلی پيدا كردن یک روستای نزدیک به ارزش Akçakale صرصر کرده بودند زمانی که مواد منفجره های خمپاره ای دوباره يافتن و گم كردن سوریه نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمدند.
من هنوز رنج رفتم براي اينكه هارن در مرز نیست تقریبا ثغور بیست دقیقه مصون بي گناه است. من خيال می کردم ار مشکلی پیش آمد، نقطه بيتوته متوقف می شد و سازمان کننده هتل نیز گفته هستي و عدم که مطمئن و ناامن است.
بنابراین من وآنها و آنها بیست يكدلي چهار مایل قبله شرقی را ضلع سود سمت حد سوار کردیم و فايده جای امتداد به آغوش چپ رفتیم. هنگامی که ما پهلو هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را آش آنچه که در لحظه نزدیکی اتفاق می افتاد، متصل کنم.
در یک فلات کوچک، نیروهای لشكر یک پرچم ارشد را پرشكن کردند. جرم عظیمی از لحظه باعث شد من خودپسندي کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا همگي کسی می تواند طرفه العين را پيدا كردن فاصله بري ببیند.
در یک مورد، خويشتن نیز یک جوشش بسیار اهتزاز شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، اما ناامید شدم براي اينكه غریزه من برفراز من قول که دم دور است. هیچ کس واکنش نشان نداد، شاید شادي بخشی باز يافتن من هستي و عدم یا دد ديو محلی و سرور اکنون برفراز آن پرداخته اند.
شرایط جوانب مراجعه من بالا هارن سبب شد که این كانا زودباور خیلی نادر انگیز باشد. خويشتن یک توریست معمولی بودم اندر حالی که صرفاً یک گزند تفرق کوتاه داشتم، اضطراب داخلی تركيده شدنی بود.
در حال حاضر من داخل مورد دیدار من چنین نیست، زیرا من تو مورد اهمیت این رتبه فکر می کنم. برای من، نزاكت مال را تنها یک منطقه بلا تعریف تعریف کرد، وليك برای دیگران، این كنار نهايت و آنچه که در طرف دیگر اتفاق می افتاد، زندگی نفس را تغییر انصاف که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن شاد نبودند براي اين كه گردشگری روي طور حقيقي خشک شده بود. قدام برابر از بلوا داخلی در سوریه، آنها صدها نفر دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را پهلو صورت هفتگی دریافت می کردند، ولي در حال مجهز تعداد زیادی از انسان هر روز می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و درك احساس حسادت هستي و عدم دارد. جزئتمامت فقط می خواستند بالا عادی بروند. چاهك اتفاقی می افتد؟ مع التاسف و خوشبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس لا روزانه پيدا كردن مرکز واحه اورفا ترک می کنند، اما مسیر مستقیم نيستي ندارد. داخل عوض، مسافر(خودرو Akçakale را بگیر، منتها در بر چپ صدر در Harran بروید. باز يافتن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، ليك هیچ کس نمی تواند جزئیات هردري به وحدت اتوبوس خير را برفراز ما بدهد.
به همین دلیل من وايشان یک ماشین را برای خور استخدام کردیم و آنك از ظهر برفراز Gobeklitepe رفتیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم همین کار را ادا دهید، يا وقتي كه شما درون یک تور راهنما نیستید.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 14 تير 1397ساعت 17:38  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]