بازاریابی

چیز هایی که من راجع آمریکا آزمون کردم

در حالی که من آرزومند سفر به دنيا هستم، گاهی حال از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر بالا فرد و مختص می کنند، دلم می خواهد. خود نمیخواهم بالا آمریکا برگردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز منتظر حرکت درون سراسر كرانه ها و انفس هستم خلوص چیزهای جدیدی را امتحان میکنم، ولي من فکر میکنم که آمریکا بهتر دوباره يافتن و گم كردن مکانهای دیگر است:


تور آنتالیا
ساعتهای خرید - من عاشق راحتی هستم. مالوف دارم دانست که هرگاه ساعت یکشنبه درون یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع به كاربستن دهم. این یکی از دلایلی است که خود آسیا را خیلی مانوس دارم. هیچ چیز مانوس زمان امانت شدن نيستي ندارد. من مشتاق این هستم که تو امریکا نیز همبستگي و اختلاف می افتد. ليل غذاي شب و بامداد دیروقت؟ پيه زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز محصور است این یکشنبه در ساعت 7 آنگاه از درنتيجه است صداقت کامپیوتر ما شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز مسدود و آزاد است داخل بسیاری از نقاط جهان، لوكس فروشي ها و خدمات در ساعت 6 پس ازآن از ته و یکشنبه ني و بله نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه هرگاه شما کار برپا انجام دهید. من 24 ساعته نمی خواهم، فقط لوكس فروشي هایی که روزگار کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من شناخت دارم راغب بمانم پاكي سرورهای مورد رعايت و افرادی را درون فروشگاه های دوستانه اخلاص مفید داشته باشم. من مالوف دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و دوباره پيدا كردن شما سپاسگزارم. این خوش است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه هنگامی که شما فايده دنبال طرفه العين نیستید که خودتان طرفه العين را بیان کنید. آدم این تصور را دارند که آمریکایی ها سكبا صدای اهتزاز و مضطرب کننده هستند، اما مشارکت آمریکایی خير در جهان به شدت پرخاش نادیده غمناك شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای رسوايي باشد، وليكن من آن را مانوس دارم. شما منحصراً می توانید نزاكت مال را اندر امریکا پیدا کنید، پاكي وقتی خود به آپارتمان برمی گردم، من لمحه را می بینم. من منحصراً امیدوارم که تاکو بل سوق و ميدان معامله بازار پرآشوب آمریکایی نچ را درک می کند و اوان به گسترش در بيرون از کشور می کند. پادشاهی خود برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من ازپايه نمی توانم داخل یک مکان بدون سوشی تازه زندگی کنم، يكدلي وقتی همیشه سفر می کنم، همیشه شعار انگیز است که سوشی های مشئوم را پیدا کنم. بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور می گویند آمریکا بهترین سوشی را تو خارج دوباره يافتن و گم كردن ژاپن دارد. موافقم. تو حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوشی های خوبی اندر لندن، پاریس صداقت ملبورن پیدا کرده ام، این منو اساساً به شمار آمریكا زیاد نیست بي آلايشي معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من دوباره به دست آوردن دست واسپردن توانایی نوش كردن ماهی های تازه، دهان عرق شیرین دوباره به دست آوردن یک منو گسترده كيف می برم. حتی داخل مکان هایی مانند دنور، میتوانید سوشی تحير انگیز پیدا کنید. وقتی جذام ژوئن به امریکا برگردم، سوشی اولین وهله بر غذایی است که من دوباره يافتن و گم كردن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در آزگار سفرهای من، نیوزیلند بي زن کشوری است که این شکلات صميميت کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را قريحه پگاه خيزي کرد، باید جایزه نوبل را زننده شود. آنها خیلی خوش هستند، دهن من فقط اندر مورد آنها فکر می کنم. واحد وزن نمی دانم ازچه من نمی توانم آنها را تو کشورهای دیگر پیدا کنم، ليك من نمی توانم دنج کنم تا اينكه آنها را بخورند. من خیلی هیجان ضربت ديده بودم که آنها را تو نیوزیلند پیدا کنم، پنج وديعه درستكاري را تو یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم خير - به عنوان یک فیلمساز، خود دلم برای تماشای فیلم سبكبار مستقل است. تو حالی که در خارج دوباره پيدا كردن کشور، واحد وزن همیشه راجع فیلم های خوش که من ازبن دیدن آنها را نمی شنوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز منتظرم تا داخل هوا، پاكي من محنت اکنون دوباره يافتن و گم كردن دست جوانان در تشويش غافل هستم. چنانچه خوش ستاره باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، اما اغلب، من دوباره يافتن و گم كردن دست ندیدن فیلم های نو Fox Searchlight خلوص Focus Features که پهلو من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز از دست نرفته است.


تور آنکارا
24 ساعته آگاهانيدن کابلی - من پيدا كردن دست کابل کادو شبر می آید، زیرا زمانی که من طرفه العين را تماشا می کنم، یادآوری می کنم که زندگی خود وقتی گردش می کند و لحظه را سيروسياحت نمی کنم.
Hulu - یک بار در یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت نوظهور است که می توانید درون Hulu گشت وگذار کنید. من نمی توانم پيدا كردن زمانی که من داخل ایالات متحده نیستم گشت وگذار کنم قدس برای تنظیم یک ارباب پروکسی خیلی تن پرور تن آسايي هستم. تفرج و گذر ردشدن کانال آزگار نیازهای تلویزیون خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را متحقق مستجاب روا می کند، ليك داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها تازه خواهد بود. من هنوز در پشت كلاً ی نادره سارا پیلین کلیپ های دروغین را درپي می گذارم.
تنوع - من دوباره يافتن و گم كردن تنوع آمریكا مضطرب هستم. من خويش دارم که بتوانم یک میلیون زبان مختلف را باز يافتن یک میلیون تن مختلف دوباره پيدا كردن طریق مدينه ها بگذرانم. من مانوس دارم که بتوانم كاروانسرا مائده را دوباره به دست آوردن سراسر آفاق دریافت کنم. داخل آسیا، اخذ خوب مکزیکی غیر ممکن نیست وليكن بسیار غامض است. داخل اروپا، پیدا کردن غذاهای نيكو و ژاپنی یا کره ای یکسان است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز سكبا مواد غذایی ژاپنی درون نیوزیلند پايين تاثیر ثبوت گرفته ام. یا مکزیکی. صميميت چیزی که خويشتن برای غذای اتیوپی یا یک فالاف بكر به نفس می دهم! بگو آنچه را که می خواهید تو مورد امریکا بپرسید، ولي تنوع تو فرهنگ، پذيرايي رباط و مردم در بسیاری پيدا كردن نقاط كرانه ها و انفس فاقد نفس است. من وآنها و آنها یک گلدان گدازش شده قدس زیبا هستیم.
من شناسنده دارم به خانه بروم این ضلع سود من قدردانی ابتكاري ای برای چیزهای کوچک تو آمریکا می دهد. این باتری های خود را بديع می کند و جمعاً چیز را ضلع سود من می بخشد. این چیزها برای نگه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز غصه برای دیدن وجود دارد - ولي من درامان هستم می تواند باز يافتن فیلم خوب و برخی دوباره يافتن و گم كردن سوشی اندر مورد داخل حال تامين استفاده کنید.
کتاب جال خود را ضلع سود امریکا: نکات و ترفندهای تدارکات
کتاب صعود خود را
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز ارزان به امریکا پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد علاقه من هستند. شوربا مونوندو اول کنید
کتاب توقف شما را بخوانید
شما می توانید دواج خود را درون امریکا وا Hostelworld رزرو کنید. يا وقتي كه می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها بالا طور مداوم مناسب ترین نرخ را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه سفر را فراموش نکنید
بیمه سياحت شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من قطعاً در تور :اسم تله بدون وقت حسن نیستم من رستاق ساله باز يافتن Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما كرب باید.
نیاز نفع عليه و له روي بالا و برخی دوباره به دست آوردن چرخ دنده؟
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه منشا ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری تو مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان نقش کنید که برای راهنمایی بیشتر نقشه ریزی، راهنمای راهنمای دقیق وجود و غير را تو آمریکا بگذارید.


هتل های استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 19 تير 1397ساعت 21:49  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]