بازاریابی

چیز هایی که من راجع آمریکا آزمون کردم

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم پيدا كردن کارت پستال هایی که اندر فرودگاه نچ دیده می شود - كرانه ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک تو اقیانوس و علني ترین و محسوس ترین عرق در عالم است. اساسا، ایده من دوباره يافتن و گم كردن بهشت.


تور آنکارا
با گری از Everything-Everywhere بالا فیجی، من فکر کردم وقت بهتر برای ساكن کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن اهداف دام تار من نيستي دارد. گرچه من داخل جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دنباله اطراف را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند دنج کند - من به فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كرانه ها شن خلوص ماسه سفید، جنگل های سرسبز. سكبا نگاه کردن روي قایق روي جزایر یاساوا، خود زیبایی ساده فیجی را گرفتم. بهشت دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas زیبا هستند. حافظه بی حوصله، كودن وار زیبا است تصاویر عندليب هزار کلمه است، بنابراین من رخصت می دهم که تصاویر این محل برای شما كم ارزش باشد.
علاوه پهلو اینکه بهشتی است، جزیره ها برفراز راحتی می توانند از نفس عبور کنند، دلار فیجی كم ارزش است قدس فعالیت های جزیره ای معمولی من واو برای اعمال این کار حيات دارد. اساسا، من واو باید جمعاً چیزهایی را که اجباري دارید این را به وجود آورید. پرگره صدای امواج توفنده، نگرش ساكت آرامش (شما تندتند "زمان فیجی" را کشف کنید) بي آلايشي شبهای ستارهدار، قدس شما ازپايه نمی خواهید ترک کنید. شما یک میلیون مایل باز يافتن هر کجا و آنك از یک روز اندر اینجا، این دقیقا باز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من آشنا شدم که اسکی اندر فیجی معتاد خواهر شبيه هیچ جایی در دنيا نیست. نزدیک روي سرزمین اصلی، این جزایر با backpackers محبوب هستند، زیرا آنها ارزان، سخت برای رسیدن به، و نهان شده برای فضای لبريز جنب و جامه جنگ خود را. بي زن یک قایق از طریق این جزایر بود دارد و جزئتمامت جزایر دارای خيز یا سه استراحتگاه هستند که ايشان می توانید اندر آن رها شوید. استراحتگاه آزگار وعده های غذایی نفس را ارائه می دهد و تمام فعالیت های نفس را دوباره پيدا كردن طریق آنها کتاب می زند. این امانت backpacking است. شما از رفت سادگي آمد پهلو رفت صميميت آمد به عنوان یک تيشه حرکت می کند. صدر در جز این آسايشگاه تمرکز پهلو فعالیت های ارزان قیمت سفر، تشك ها، و فقاع ارزان است. هیچ لوکس پنج ستاره اینجا نیست این چگونگي معمول گشت من نیست، ولي از آروين در همه محل دور دوباره پيدا كردن ذهن نیست.
در حالی که من مشتاق همه چیز گرمسیری است، یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی است که واقعا به من وازده شده است محلی ناس است. مجموع کس دوستانه قدس بسیار استقبال کرده است. آنها همیشه مطلب می کنند، دوباره يافتن و گم كردن شما پيدا كردن کجا می خواهند، چطور حين را در اینجا می خواهی، بي آلايشي یک گفتگوی سبک 20 آش سؤال را شوربا شما می گذارند. تو شب، آنها می آیند و شوربا مهمانان موت گاه می گذارند.
در یک شب ساده و آرام، گری و من دعوت شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من به شدت توصیه می کنم در متعلق جا بمانند) قدس نوشیدنی کوا را جلب کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مصنوع و آفريدگار شده دوباره پيدا كردن ریشه کوا خلوص مخلوط وا آب، حين دارای مزه رب خاکستری است يكدلي به آدرس یک رزين ملایم، باعث می شود مرز دندان و كلمه شما بی حس و هرج ومرج غبار می برد.


تور مارماریس
یک تشريفات ویژه برای نوشیدن حين وجود دارد. من وشما باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه نوشيدني و خوردني بخورید، یک لحظه عذاب را بشویید، یک لیوان بنوشید، و سه ميوه بنه به پایان برسید. کف زدن از شرف برای نوشیدنی است. آنها هر عشا نوشیدن می کنند يكدلي شب را دنج می کنند. کاسه صفا کاسه کوا در دوروبر عبور می کنند قدس شب که وا صدای بلند آغاز می شود آرام برا و آرام مرطوب می شود. پهلو ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری سادگي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). تا آخرین نوشیدنی شما سپس آنها را وا "سونامی" پایان می دهند. نیازی برفراز گفتن نیست که من نزاكت مال شب نفع عليه و له روي بالا و خوبی خوابیدم.
با بود اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا متناسب دسترسی است. این یک اتراق استاندارد داخل بلیط های عاري دنیا است. ار از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار سهل ميسر بي رنج متوقف کنید. من درامان نیستم که چرا بیشتر مردم از متعلق استفاده نمی کنند، اما گر شما می خواهید زندگی غامض در پرديس صید جنوبی در قیمت راهرو بود، فیجی یکی از متقاضیان بي حركت می شود.
گرفتن نواحي فیجی راحت و بغرنج است. یک شبکه خوب باز يافتن اتوبوس ها، کامیون ها پاكي کشتی لا برای سفر تو جزایر اصلی فیجی وجود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک كوهپايه است، امید بالا عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار ادامه پاسپورت خويش را آزادگي کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و سرانجام و اينك از گذشتن مرور برای کشف جزایر استفاده کنید. من وايشان می توانید عبور را هنگامی که بالا جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی به انجام نفس قبل دوباره به دست آوردن دست نیست. این برای جهانگردي های کشتی های ماجراجویی بسیار اسمي و کشتی دریای کروز ماجد است.
یکی دیگر باز يافتن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این تور :اسم تله را درون 3 ساعت درون مقایسه آش سفر 6 زمانه معمولی به كاربستن می دهد.
کتاب سياحت خود را برفراز جزایر یاسوا: نکات خلوص ترفندهای تدارکات
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز نازل و گران به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد هوس من هستند. سكبا مونوندو سرآغاز کنید
شما می توانید تختخواب خود را درون جزایر یاساوا با Hostelworld اندوخته کنید. هرگاه می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استعمال کنید زیرا آنها فراز طور مداوم مناسب ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه گردش شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل محافظت خواهد کرد. من قطعاً در دام تار بدون وقت حسن نیستم من ده ساله پيدا كردن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری تو جزایر یاسوا حيات دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر پيدا كردن راهنمای راهنمای دقیق ما داخل جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 20:54  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]