بازاریابی

Uchek، اپلیکیشنی برای انجام آزمایش های کامل پزشکی ادرار

مى توان قول تقریبا آشکار سازى آزمایشگاهى چدن در جریان خون ناممکن است. روشهاى فعلى باب اندازگیرى میزان غلظت سلاح در بدن به تخمین هاى محصول سرانجام از حضور برخى نشانگر هاى زیستى تمرکز کرده اند. آزمایش هایى که نمى توان گفت نتایج آنها چندان دقیق است.


براى دیدن نمايش و متضاد موجود، تابش از زاویه های مختلفی تابانده شده و تصاویر مختلفی تهیه می شود. پايان نرم ابزار کامپیوترى تمامى وقت حسن تصاویر را به یکدیگر متصل کرده و یک تصویر یکپارچه از همانند آزمایشگاهى تولید می کند.
بدلیل مقدار بزرگ و شکل غیر معمول این ویروس، درون تحقیقات قبلی از طرفه العين بعنوان باکتری کوچک تر از فراوان زياد معمول یاد شده بود. نمونه‌های جمع‌آوری شده از سواحل شیلی و ملبورن استرالیا باب محلول آنتی بیوتیک برای کشتن هرگونه باکتری و سپس مختلف فاقد باکتری دروازه اندر معرض آمیب‌ها فراغت داده شدند و زمانی که همه نمونه ها از بین رفتند، محققان دریافتند که آنها چیزی بجز باکتری هستند.

فروش PH متر


بازوهای این گجت، دارای پایه های کوچکی هستند تا بتوانید بدون استعمال از دست مجموعه پروسکوپ و آی دیوایس را به کار ببرید.پروسکوپ برای تمام آی دیوایس ها به قیمتی حدود 150 دلار از باز اکنون مجرب خرید است.


برچسب‌ها: آزمایشگاه ,
+ نوشته شده در  1394/12/18ساعت 23:51  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]