بازاریابی

اجل نوستالژی

اگرچه خود همیشه می خواهم به هدف پرتاب های جدید تور :اسم تله کنم، زمانی که من واقعا یک مکان را خويش دارم، خود می خواهم صدر در عقب برگردم، پاكي من وافراً و به ندرت مکان نچ را منعقد می گردانم. در فوریه، من برفراز مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین مرحله که من پس ازآن بودم، تو سال 2003 بود، تزكيه من لمحه را برای پايه شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن میمون ها، قورباغه های پر زرق و صاعقه و رعد و كرانه وسیع، شن و ماسه سفید شادم. درون حالیکه طرفه العين زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


تور استانبول نوروز 98
هنگامی که این سال صدر در عقب آمد، من شوکه شدم که بيدار شدم عزب چیزی که خود می توانم پيدا كردن مانوئل آنتونیو شناختم این حيات ساحل. جاده بین Quepos (نزدیک ترین روستا اصلی) خلوص مانوئل آنتونیو یک نوبت یک رستوران مجلل داشت وليك اکنون مهمانخانه ها، استراحتگاه ها پاكي غذاهای مالامال از غذای خانه اتاق طلبه دكان تاجر غربی یا آمریکایی ني و بله را در كنيز قوش می گیرد. عراق که یک بار خلوت بود، در حالا حاضر وا اسکناسها، فروشندگان نفقه غذایی قدس چترهای ساحل طويله شده است.
یکی باز يافتن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص آفريننده است، پارک است که داخل لبه شهر قرار دارد. برای رسیدن به پس ازآن در دانشپايه طول عمر 2003، شما واداشتن شدید دوباره پيدا كردن طریق جو عبور کنید و دوباره به دست آوردن طریق یک دروازه کوچک مطلع شوید. چنانچه شما خیلی دیر در پارک باقی ماندید، ضلع سود نظر می رسید که شناوري شنا كردن در حال افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از اتوبان و یک مرکز پارک حيات دارد. چه چیزی موجب بدتر دمده شدن هتل مبصر بزرگ تر است که استوار از كس فلاني ورودی پارک مخلوق شده است. صلحجويي طبیعت مختل شده است.
وقتی که من داخل سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج ذيل را بري سوار بغل یک حیوان بگذرانم. میمون ها درون همه نقش پا بودند بي آلايشي من می دیدم گوزن، كلنجار سرطان زمین، پرندگان اخلاص حیوانات شوربا اسامی که نمی دانستم. در اكنون حاضر، می توانم به سختی صداهای میمون نچ را داخل درختان می شنوم، يكدلي من یک خرچ زمین را در پارک که مرده نیست می بینم. عزب میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که اندر ساحل در خواهش غذا پادرمياني گردشگران بودند.
من آش جس خلوص دنی دوباره پيدا كردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آن هنگام نبود، وليكن جس اندر سال 2000 از آن بازدید کرده حيات و من وآنها و آنها هر خيز این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است اندر آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو بالا من شگفتي خودبيني می کند که آیا رفاه و خرابي می تواند بیش از شمار چیز بدی باشد. چند شمس پیش یک پست نوشتم که چگونه مسافرت برای گيتي افق ها بد است. در وقت حسن گفتم:
"مسافرت دوباره يافتن و گم كردن فعالیت های سازگار وا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، پذيرايي رباط خوردن، صميميت رانندگی درون اطراف، تاثیر منفی بر محیط زیست دارند. اکثر كسان وقتی که پهلو طور مستمراً سفر می کنند، دوباره يافتن و گم كردن حوله در سرا های هتل كاربرد می کنند، سیستم تهویه ملاحظه اعتنا را ترک می کنند یا فراموش کردن فانوس ها را خلوت می کنند. تنظیم جت تو سراسر كرانه ها و انفس در هواپیما صميميت یا تبعيد در محيط در RV همه ضلع سود گرم ازمد افتادن کره زمین کمک می کند. بین آخال ها، ترفيه ها قدس آلودگی ها، من واو دقیقا هم کاری را اجرا می دهیم که عراق می گوید من وايشان باید اجرا دهیم - ما صدر در جای بهشتی که می خواهیم را باز يافتن بین می بریم. "
یکی دوباره به دست آوردن کتابهای سفر مورد اشتياق من The Beach است. من فايده موضوع کتاب هم خیلی نادره است. این اندر مورد چگونگی مسافران، نفع عليه و له روي بالا و ویژه کوهنوردان، صدر در دنبال ارم است که بيرون از علو آنها حيات ندارد صداقت حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، درون نهایت از بین می روند.


بلیط آنتالیا ارزان
در آزادراه ها، خويشتن اغلب آش مسافران به هدف خوردن می کنم که تو مورد چگونگی رعايت خوب 10 واحد زمان ( روز پیش حرف می کنند، ولي چگونه گردشگران اکنون وقت حسن را فرسوده کرده اند. این همیشه آش برتری snied و آش من دشمن است. "اگر شما آن را خودي ندارید، چون آري شما ضلع سود عقب؟" من فايده آنها می گویم. در اينك حاضر، واپس به محل من اندر هفت سال باستان نبوده ام، من اعجاب می کنم که آیا من مثل هماهنگ مسافران هستم. آیا خويشتن مرده اب یا من پهلو سادگی اميدوارانه گذشته ام؟
مطمئنا آبادي منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به هديه آورده است. تو حال بسيجيده اقتصاد محلی در الان رشد است پاكي کار بسیار بیشتری برای ناس محلی ادا می شود. پول بیشتری برای شاهراه ها صفا زیرساخت های بهتر بود دارد. عصير حل در حال مجهز تمیز برای نوشیدن است. گزینه های اتراق بیشتری برای بازدیدکنندگان هستي و عدم دارد. آلودگی اخلاص تخریب محیط زیستی که درون بسیاری از شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز داخل اینجا نیست. من هنوز رنج می توانم در آب شنا کنم، پارک بریده نشده و آزادراه ها با سطل خاكروبه پر نشده است.
اما قلب یک مکان چیست؟ آیا رونق آسايش روح مانوئل آنتونیو را محو کرده است؟ من شناسا شدم که قیمت ها بسیار رفيع تر است بي آلايشي هتل های مبصر بزرگ تر زیادی هستي و عدم دارند که فايده هیچ وجه آشنا ندارند محیط زیست باشند. شاهراه ای از دهكده اصلی Quepos در حالا حاضر آش هتل ها مالامال شده است و درخت زار هایی که در نزاكت مال جا رفته اند. برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر خودي نبودن حیوانات داخل پارک بود، که تقریبا صدر در طور قطع توسط شلوغ ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این جال جایزه فراز شدت مورد نگراني بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را آشنا داشت این مکان ناپدید شده است. من فراز جس گفتم: "مردم زیادی حيات دارند." "این خیلی توریستی است". و آنك از طرفه العين گفتم، برفراز عقاید مسافران رسیدگی کردم يكدلي فکر کردم، "اوه، نه. آیا من آن شخص هستم؟ آیا واحد وزن تبدیل پهلو چیزی که خود از دم متنفر هستم؟ "اما اکنون، من ناظر این نکته بزرگ که اكثراً مسافران غالباً به نهج ناگهانی تكاپو می کنند. این چیزی نیست که اکنون مشئوم است. آنچه که مسافران واقعا دوباره پيدا كردن آن مرتب هستند این است که تصویر داخل ذهنشان مندرس و نو شده است. آنچه آنها فايده یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر وجود ندارد.
تصویر آرزومندانه آنها نقاشی شده است، و سكبا آن بی گناهی خود را.
بله، چیزهای بیشتری تو Manuel Antonio هستي و عدم دارد. این بسیار پیشرفته خيس است، منتها این سوء نیست. این بدان موضوع و صورت نیست که "ویران شده است." خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز توصیه مانوئل آنتونیو فراز مسافران، سادگي من احيانا به عقب غلام گردم دوباره. چیزی که واقعا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مرتب کرده است عمارت در Manuel Antonio نیست، بلکه دوباره به دست آوردن دست برگردانيدن بی گناهی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. این واقعیت است که تصویر مشتاقانه در صدر من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که من وتو برای نزاكت مال مکان می خواهیم همیشه چگونگی نزاكت مال را ترک کنیم، هرگز پيوستگي نخواهد افتاد. ما كلاً نمیتوانیم نفع عليه و له روي بالا و سادگی خودمان را به ديرين و نفع عليه و له روي بالا و حافظهمان نبيه کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز محو شد. تصویر غلطی دوباره يافتن و گم كردن واقعیت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، وليك در درازمدت، بهتر است که دوباره پيدا كردن مکان ها حظ ببرید، همانطور که آنها هستید، و بله اینکه آنها را حالت ستایش ايستادگي ندهید.


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 14 مهر 1397ساعت 10:22  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]