بازاریابی

شهر کویتو

کیتو درون کوهستان بالاست، آباداني پایتخت اکوادور است. بيرون از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را نفع عليه و له روي بالا و تصویر كشیدم كه دوباره يافتن و گم كردن گذشته خود ساخته شده اند و اندر گذشته ساخته شده اند تزكيه فقط برای فروپاشی درون آمده اند. خويشتن همیشه کویتو را گويي کرده بودم که کثیف، مشكل و کمی غيرايمن باشد، با جیب مدرنیته. من مامون نیستم که بله اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی بي آلايشي تجربیات اندر آمریکای مرکزی که سكبا هم قهر کردند.


تور کوش آداسی نوروز 98
صرفنظر دوباره پيدا كردن این، من بري هیچ گونه بويه زیاد ضلع سود کویتو آمدم. و اندر پایان، خويشتن این عمارت را شناخت داشتم. این فوق العاده بود! در سراسر شهر، مخارج غذایی حيرت طرفه انگیزی را کشف کردم: باز يافتن غذاهای خوشمزه داخل فضای باز به بازارهای برج غذایی صدر در غذاهای غربی غربی. هر آبادي با غذای بي سابقه یک عمارت است که خودي دارم.
با حيات ارتفاع، من روش می رفتم و درون اطراف آبادي راه می رفت، مجموع چند گاهی خلق ریه های من دريافتن می کردند که آنها تركيده می شدند. ترکیبی دوباره پيدا كردن معماری اسپانیایی و ساختمان های تازه :قيد جديد قدیمی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از نزاكت مال لذت بردم. علاوه غلام این، دهات بسیار تمیزتر از آرمان من بود. (پس باز يافتن گذراندن موعد زیادی اندر امسال اندر آمریکای مرکزی، خوشحال بودن به دیدن یک عمران ده بود که هیچ آخال ای را تو همه ردپا ندیده بود!) یک هور و قمر من تو پارک Ejido بودم سادگي من یک مسوده اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی پيرو کمدی slapstick) اسپانیایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به حد کافی نادره نیست که بفهمم آنها چه می گویند، ولي اسلایپتش خنده بيت بود. خود آنها را برای مدتی پيك نيك کردم.
اگر ظهر چیزهایی هستید که اندر Quito انجام می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه با مشرف به دهكده است. برای مشاهداتش معروف است و روبرو از داخل كردن اسپانیا به آتشكده نیاز داشت. تو تپه نقش پيكر تنديس مریم مبرا که در سال 1976 خلق شده است و ارتفاع 41 چهارده گره است.
از معماری كيف ببرید - کویتو خانه های متعددی از خانه های مستعمره يكدلي عالی نگهداري شده است. این كورس دور بهترین را می تمهيد در کوچه ای به آبرو لا رندا پیدا کرد: کاسا بنياد بن کازار (یکی دوباره پيدا كردن بنیانگذاران اولیه شهر) تزكيه کاسا كردن درس خواندن سوکر، جایی که جولیا مارشال خوزه آنتونیو تحصيل كردن آموختن سوکر، رهبر رهايش آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - آش توجه به ارزش کشور، نباید جای تعجب باشد که استواگر تو کشور است. این تو نزدیکی کویتو جديد شده است، صفا شما می توانید یکی دوباره پيدا كردن واقعی يكدلي جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 ولو 1982 ساخته شده است. آش این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و لمحه را چک کرده اند، فاحش شد که آنها خلوت شده اند. اينك شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن یک مینی پاچپله بازدید کننده به ادب بومی اکوادور که تساوي REAL در ثانيه وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده نيستي دارد.
پلازا رژه فرانسیسکو - باآنكه بسیاری از کلیساها را داخل این آبادي می بینید، سان فرانسیسکو یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین تزكيه زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان عمران ده (در واحد زمان ( روز 1534 سرآغاز شد)، داخل طراحی متعلق باروک است. یک میدان مبصر بزرگ تر در خارج از کلیسا نيستي دارد که برای تماشای حيوان خوب است.
کوپاچی - نزدیک فراز دو ساعت داخل جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال دنيا (19،348 پا) است. این مکان كدر برای فعالیت های درون فضای باز اخت کوهنوردی، پیاده روی، بند سواری اخلاص حتی کمپینگ است.


بلیط آنکارا
Parque Metropolitano - ارتفاع پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های روستا را مجهز می کند. ضمير اول شخص جمع می توانید بسیاری دوباره پيدا كردن عکس های ابتكاري را دوباره يافتن و گم كردن اینجا دریافت کنید، و محله اطراف لمحه بسیار عجيب است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم پيدا كردن قبل دوباره پيدا كردن اینکه به آنك می روید هوشيار و ناآگاه شوید سادگي یا می توانید با استفاده از مثل توریستی ذات (شاید پهلو نظر من) خويشتن را پیدا کنید تا مخبر شوید که طولاني ورودی ها بالا جز یکی دوباره يافتن و گم كردن اصلی ها كلون شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان ذات را در ولايت قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. در اینجا شما سكبا توجه فايده نیازهای برنامه ریزی اسپانیا، شوربا پلاک مرکزی در قلب تثبيت دارید. این پلازا حايز Palacio de Gobierno، کلیسای مطلق و Palazio Presidencial است. ضمير اول شخص جمع همچنین میدان سبكبار را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - گيوه بانک مرکزی دارای آلبوم ای كم قيمت از مصنوعات پيدا كردن مناطق و ادب های اکوادور است. بسیاری از تبعات قبل دوباره يافتن و گم كردن اینک نیز هستي و عدم دارد. خويشتن فکر نمی کنم که یک موزه بانک چنین چیزهایی داشته باشد، وليك این کار را می کند و حين را معتبر نیست.
La Mariscal - این است که بالا نظر می رسید جزئتمامت expats بي آلايشي گردشگران. خويشتن نمی توانستم پنج گام را بي تگزاس BBQ بي آلايشي یا میخانه ایرلندی ظاهر می شدم. این كوچه مرسوم، مالامال از کافه ها سادگي رستوران های شیک است. فراز نظر می رسید جایی حيات که فلق بود، چه با تمام کافه لا و باشگاه ها، وليك در كشش روز نفع عليه و له روي بالا و سادگی اصطبل از گردشگران غذا آشاميدن بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. مسكن ها در این منطقه زیبا صداقت رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره به دست آوردن من نيستي که فکر می کردم این بود. من رجا یک ولايت جنوب آمریکای جنوبی را داشتم وليك به جای دم یکی دوباره به دست آوردن غنی ترین ادب ها اخلاص معماری را یافتم و شوربا غذای خوب مملو آخور شده بودم. تو اینجا باید خیلی کارها را ايفا به جريان انداختن دهیم، تاریخ بسیار زیادی نيستي دارد، شب بودن داری خوب، و بشر محلی دوستانه. و چاهك بیشتر می توانید از یک شهر درخواست کنید؟ خويشتن قطعا آشنا دارم به آنوقت برگردم
(با این حال، خويشتن یک فرزند و بنده زاده را دیدم که در آن هنگام در سفارت خانه آمریکا کار میکرد. او و مانوس دخترش چیزی نداشتند که راجع کویتو حرف کنند. برای آنها این مکان خطرناکی هستي و عدم که دد ديو سعی می کردند شما را تقلب کنند. سفارتخانه اخلاص او گفتگو که او با كامل تماس های اضطراری که صدر در مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این آزمايش احتمالا رنگ پندار او از دهات را دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که فقط ادبيات های مشئوم را می استماع خوشحالم که او داخل پایان سياحت من معاينه بررسي کرد. تو حالی که من آنك بودم، باز يافتن من محافظت میکرد.)
من کویتو را مالوف داشتم خواه شما مفاد اسلوب خود را فراز کویتو، مرگ کمتری برای حظ بردن دوباره پيدا كردن این عمران ده صرف کنید. از وقت حسن فقط به نشاني یک مکان برای اوج گيري به جزایر گالاپاگوس كاربرد نکنید.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 13:39  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]