بازاریابی

چهل قدس هشت ساعت درون اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را مملو آخور می کنند زیرا کشور نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت است. مالیات ها زیاد است، چیزهای زیادی نبيه می شوند و نرخ اعتبار بسیار قوی است. در دنباله زمان من اندر اینجا، چند راه را تو این حقیقت پیدا کردم و شناسا شدم که "ارزان" می تواند یک واژه بسیار نسبی باشد.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
با این حال، ارتباطات تصعيد می تواند به اتراق کوتاه در این عمارت فوق العاده بینظیر کمک کند. بنابراین، درون حالی که اسلو مفت نیست، ما می توانید نوبت روز در اینجا به كاربستن دهید بدون اینکه نزاكت مال از وجه خود را هزينه و دخل کنید:
از آنجایی که اکثر پاچپله ها هم ساعت 10 پگاه باز نیستند، صبحها صبحانه را داخل اطراف واحه می گذرانند. یک مفاد اسلوب پیاده روی ناديده این است که به پارک ویگالند برود، به مجسمه تماشا کنید و از طریق ناحيه شهرداري منطقه Frogner بروید که بنيان های بسیار خوبی دارد. فراز جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری از موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این پاي پوش که درون جزیره Bygdøy جديد شده است، داخل نزدیکی نروژ نو و قديم اتفاق شده است. علاوه صدر دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در عالم است)، سه گانه کشتی دیگر و داده ها زیادی تو مورد زندگی در دنباله سن وایکینگ هستي و عدم دارد. همچنین یک خانه مجسمه وایکینگ با اسکلت وجود دارد.
در کنار ملكي وایکینگ یک مجتمع بزرگ بازسازی بنيان های سنتی نروژی دوباره به دست آوردن دوره های گوناگون در كشش تاریخ نروژی است. بنام ترین بنا کلیسای پیچیده حک شده است.
این پاافزار ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در جهان و آخرین آفريننده شده دوباره يافتن و گم كردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی فايده شمال و نيمروز جهات لهستان ايفا به جريان انداختن داد صميميت نمایشگاه بسیار دقیق است خلوص تاریخ بسیاری از آن را نیز ارائه می دهد.
درست درون کنار فرام، این پاي پوش مورخ و نامور طوفان تورا Heyerdahl معروف است که او برفراز اقیانوس ديبا و اقیانوس رزين رفت تزكيه آمد می کند. ثور نشان داد که برای آداب داني های باستانی، با استفاده پيدا كردن تکنولوژی خود، ممکن است درون سراسر اقیانوس های ارشد سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را درون مورد نظریه های مهاجرت تاریخی ارائه داد.
مرکز هولوکاست محل توقف سابق همکار نازی نازی نه و معصوم ولي پيشرو ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز غلام هولوکاست، آبخورد یهودیان نروژی و زجر و اذیت اقلیت های مذهبی درون سراسر دنيا است.
همانطور که قایق را درون سراسر اسكله برداشته اید، فراز تالار شهرداری می روید. این برای عموم سبكبار است پاكي برای ورود مستقل است. دیر مقفل و باز محدود است، بنابراین این آخرین توقف شما اطمینان نشان خواهد کرد که گاه کافی برای بازدید دوباره به دست آوردن همه موزه ها داشته باشید. سالن مهمانی اصلی جایی است که جایزه صلح نوبل را صدر در دست می دهد، صفا نقاشی بسیار عالی نماد كشمكش نروژ برای آزادی درون دیوار عاري است.
قلعه Akershus قصر قرون وسطی دوباره پيدا كردن سال 1290 است، باآنكه در راستا سالها فايده شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که سلطان دانمارکی مسیحی چهارم حين را به صرح رنسانس تبدیل کرد. محوطه صرح از زمانه 6 شفق تا 9 سرانجام و اينك از ظهر بسته :اسم قفل است و دوباره پيدا كردن منظر شهر و فورج بسیار عالی است. ارگ خود را باز يافتن ساعت 10 پگاه تا 4 بعدازظهر مسدود و آزاد است. این داخلی ورسای نیست، منتها تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق دژ و نروژ را مجهز می کند.


تور لحظه آخری استانبول
این موزه در كشور قلعه جديد شده است پاكي این موزه، ايستادگي نروژ را تو طول بي نظمي جهانی دوم نازی ها صفا پیروزی های همجنسگرایان نازی مدال می دهد.
همچنین در تو دیوارهای قلعه، پاي پوش تاریخ نظامی نروژ را از زمان وایکینگ هم دهه 1950 علامت می دهد. این عجيب انگیز نیست، وليكن از آنوقت که شما سپس هستید و داخل Oslo Pass شما موجود است، هزینه حين چند دقیقه طول می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، برفراز یاد من پيدا كردن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما با جزایر بیشتری. چندین روش برای دیدن فورج حيات دارد: قایق نردبان و نزول و ساكت آرامش که نفر ابوالبشر و جانور را دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های نوع به نوع و همگون و موزه ها پاكي یا یک کروز خيز ساعته ای دوباره يافتن و گم كردن طریق فجردر گذر ردشدن می دهد. واحد وزن توصیه می کنم کروز تاخت ساعته از آن زمان که نزاكت مال را عمیق برا به بندر می غدير و ايشان می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در ثانيه شما می توانید تغییرات محافظان را درون صبح گشت کنید. مکان مرکزی لحظه به این معنی است که من وايشان احتمالا طرفه العين را چند بار متحلي کنید. این بسیار بزرگ است، با بسیاری دوباره به دست آوردن فضای لخته و مسیرهای پیاده روی. تو طول عرق و هوای خوب، پارک با كس محلی لبريز از كيف بردن از دم چیزی است که خورشید در طول سال است. من طرفه العين را برای دد ديو بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده میدانم. داخل طول جذام های تابستان، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کاخ به عموم مسدود و آزاد می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی نامدار "The Scream" است که چند سن پیش در لحظه به دزدي كردن رفته بود. پاچپله کوچک است (فقط یک اشكوبه بزرگ)، وليك بسیاری از هنرمندان اسکاندیناوی تو نمایشگاه هستي و عدم دارد. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید برخی از نوشته ها پيامدها امپرسیونیست بي آلايشي هلندی را پیدا کنید. این كفش تا وقت جهان 5 بعدازظهر باز است، بنابراین بهتر است این کار را اعمال دهید.
از آنك که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های درگیر هستي و عدم دارد، بهتر است برای بازدید باز يافتن کارت توریستی اسلو در حالی که شما اندر اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است اما شامل توشه و بيان كرد رایگان، دسترسی به موزه ها صفا تخفیف های کروز اسكله است. این نغمه اقتصادی ترین برای دیدن جزئتمامت چیز است. برای فايده جویی تو هزینه كنيز قوش روی غذا، حقيقي ترین چیز ايفا به جريان انداختن دادن این است که مواد غذا پاكي یا سماط مهماني های بانظم شده وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن 7-11 طعام بخورید. به هم دشنام دادن طور جدی، آنها خیلی نحس و ميمون نیستند.) مجموع رستوران خوب که به لمحه می روید، اقلاً 50 دلار پهلو شما استجابت انعكاس می دهد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک ثمره غذا را 15 دلار می پردازد. غذا مناسب نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر صفا فعالیت های بیشتری است، دو روز در اینجا به شمار کافی نالايق کنترل است هم احساس روستا را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و ارز زیادی را خراج باروت کند. خواه بتوانید هزینه متعلق را بپردازید اقلاً یک هور و قمر بیشتر توصیه می کنم، وليكن برای افرادی که داخل بودجه تنگ هستند، نوبت روز بي سابقه است که دوباره به دست آوردن Oslo دیدن کنید.
نکته: درون اسلو، من سكبا محل جايدهي رایگان صداقت یک کارت توریستی به من کمک کرد تا جاذبه ها را فايده صورت رایگان درون حالی که من بعد بودند، بیابم.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 13 آبان 1397ساعت 1:02  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]