بازاریابی

تعیین سطح آهن خون با استفاده از سنسورهاى نانو الماس

مى توان نطق تقریبا آشکار سازى آزمایشگاهى سلاح در جریان خون ناممکن است. روشهاى فعلى مدخل سرپوش اندازگیرى میزان غلظت سلاح در بدن به تخمین هاى ميوه از حضور برخى نشانگر هاى زیستى تمرکز کرده اند. آزمایش هایى که نمى توان قول نتایج آنها چندان دقیق است.


جمعی از محققین انستیتو تکنولوژى کالیفرنیا، روشی را ایجاد کرده اند که بدون دستکاری مدخل سرپوش لنز و ابزارهای نوری میکروسکوپ ها، بتوان تصاویری بسیار بهتر تهیه نمود. آنها به جاى اینکه دروازه اندر ساختار نورى خود میکروسکوپ ها تغییر خاصى اعمال کنند، کار خود را بر روى یک نرم وسيله کامپیوترى پردازشگر و ترکیب کننده تصویر که در علايق با میکروسکوپ کار مى کند، متمرکز کردند.
مقادیر زیاد پاندورا ویروس فاقد مشابهت موفولوژیکی یا ژنومی با هنجار های متمايز شده ویروس هستند و این ویروس زیر آبی تاکنون باعث شيوع پراكندن هیچگونه بیماری در كره ارض نشده است. به فرموده دانشمندان، این ویروس نوع سلولی اجدادی جدیدی محسوب می شود که دیگر بود نداشته و فرضیه هایی باب خصوص احتمال تعلق حين به دیگر سیارات از عداد مریخ مطرح شده است. نتایج این کشف مدخل سرپوش مجله Science منتشر شده است.

دستگاه بن ماری


شرکت تکنولوژی های بودلین، میکروسکوپ ویژه ای را ساخته که با تمام گجت های مستعد حمل اپل سازگار است. این میکروسکوپ دارای شعله های مجرب تنظیمی است که می توانید با كاربرد بهره جويي از آنها، لنز را دقیقا سرجای خودش روی آیپد (مینی یا فول سایز)، آیپاد تاچ یا آیفون (4 و 5) سوار کنید. این وسیله که پروسکوپ میکرو موبایل یا به كوتاهي اكتفا پروسکوپ ProScope عنوان دارد، اثر كردن بزرگنمایی بین 20 برابر تا 80 برابر را داراست.


برچسب‌ها: تجهیزات پزشکی ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 فروردين 1395ساعت 20:00  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]