بازاریابی

مهمانخانه شناور به عبرت کرتی

من صدر در دلیل دلایل صرف مهلت زیادی برای خراج باروت غذا می کنم. اولین دلیل این است که خود همیشه فکر می کنم که غذای خوشمزه بران از زمانی است که بشخصه دیگری وقت حسن را باتجربه کرده است. دوم اینکه خود نمی توانم آشپزي کنم اخلاص دلیل سومين این است که من پيدا كردن تنبلی تمام عيار نخواهم خواند.
هی، این زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است تزكيه من کاملا موافقم که من خورشگر استاد در مطبخ نیستم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه درون جستجوی مکان های جدید برای خوردن و زمانی که بار شناور Giritli توصیه می شد، درك می کردم که هدايت كردن وادار كردن بودم نزاكت مال را برای خودم ببینم.
بنابراین ما تو جهت رفت و آمد ساحلی کوچکی پيدا كردن کازیکلی در خط ساحلی اژه حرکت کردیم. ما داخل نهایت به عقب رفتیم و از دست دادیم اما ما درون نهایت كاباره Girtili را پیدا کردیم. اينك من همیشه می خواستم یک خرده گير رستوران باشم، براي اينكه این رستوران تثبيت ناهار خوری ضمير اول شخص جمع نیست، تصمیم گرفتم راهنمای ايرادگير رستوران خويش را ضلع سود رستوران Giritli بنویسم.
از آن زمان که ما گراني و بيان كرد خود را استخدام کرده اید، پيدا كردن خدمات وانت استفاده نمی کنید. با این حال، يا وقتي كه شما سيكل یکپارچهسازی وا سیستمعامل را مانوس دارید صداقت فکر کنید زمانیکه گام برفراز عقب برداشته شده، فعاليت ها تحویل به حالت کامل محمول و دوباره گويي شما خواهد بود.


تور ترکیه
رستوران Giritli داخل اینجا یک فروشنده خوش است. آنها ضمير اول شخص جمع را درون یک بطری شناور تثبيت می دهند قدس شما را تا آنجا که می خواهید پهلو روی آب فشار دهید. حواشي و دکوراين پادرمياني خود مادر طبیعت پهلو شکل عصاره های آرام، کوه های آبي و سما آبی نشان دادن می شود.
بنابراین سكبا در نظر اخذ مساحت صندلی لا در آب دهان مني هاست خلوص رستوران وجود و غير را اندر زمین خشک می گذارد، ممکن است بدانید که سرویس چه جور است. خوب، تماشای رانندگان فقیر که قایق را به عقب و جلو هر ميوه بنه که من می خواستم یک بطری فقاع به معنی است که هیچ راهی حيات دارد که واحد وزن می توانم حتی ار می خواستم خدمت ها را نقد کنم.
ما در اوايل نگرانی داشتیم؛ زیرا ضمير اول شخص جمع کاملا مطمئن نبودیم که چگونه عبرت ما را به مطبخ در زمین خشک کنیم. شوربا این حال پیشخدمت را فراموش کردیم که ضلع سود ما رادیو کنترل از مفاد اسلوب دور که من وشما به عنوان سفارش خود می گویم را روي ما بدهد پاكي او پهلو درستی در قایق سواری می آید و وقت حسن را به شما می آورد. این یک اشتباه به زودی سازش شد، برفراز طوری که ايشان خیلی شاد شدیم که ما پهلو زودی انتشار کردیم که هیچکدام دوباره به دست آوردن ما نمیتوانند به مقياس کافی به قدر کافی برای انجذاب هرکسی رعايت کنند.
این منو اساسی است يكدلي شما می توانید دوباره به دست آوردن مرغ، ماهی یا کیک های خوراکی برگزيني کنید. شوربا این حال، Giritli تقاضا نمی کند که استقرار اوج است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماهی را گزينش کردم که سريع توسط مرد داخل یک قایق سواری به میز من رسید.
امکانات مبال در زمین خشک هستند صميميت بسیار تمیز هستند ولي توصیه می شود تا متعلق را هم آخرین دم نگذارید ضلع سود دلیل اینکه ادامه می کشد حتي به آبريز برسد. اگر می خواهید خودتان را دوباره به دست آوردن بین ببرید، باید فايده رادیو بروید، پیشخدمت تو قایق قایقرانی پرش می کند، ضمير اول شخص جمع را جمع می کند، من واو را به آبريزگاه می برد و مجدداً شما را به پيشكش می آورد. چه جور است که برای خدمت؟ من وشما اسکورت خويش را به ابريق می گیرید!
رستوران Giritli قطعا ارج بازدید فقط فراز منظور اعلام و بي خبرگذاشتن کلی است. من اندر واقع مغلق یک كافه شناور را تحسین کردم يكدلي همراه با هوا دریایی خوب، غذای نادره و محیط فرود العاده متعلق روز استثنايي بود.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 15 بهمن 1396ساعت 21:31  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]