بازاریابی

مفروضات و مجهولات گردشگری آلتینکوم - گردشگری داخل ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک سادگي پرطرفدار تو سواحل دریای اژه ترکیه است. این پهلو دلیل مهاجرانی است که صدر در دلیل مقادير هنگفتی که مداخله سرمایه گذاران ملکی نامناسب ضلع سود دست می آورند، خبره شدند که ارزش نقد سریع اندر طول طول وتفصيل اموال ساخته شده است.


تور آلانیا
همچنین یک نویسنده بنام آمریکایی تو سال گذشته باز يافتن آلتینکوم بازدید کرد و فاش اشعار کرد که اساساً به حافظه این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم در دفاع پيدا كردن "Tinky town" به عنوان نام مستعار پشتوانه ببرم صفا از نويسنده سؤال كنم كه مناسك را تمجيد كنم، وليكن همان جور كه منهل كه آلتينكوم تحت تأثير آستانه انگليس تثبيت دارد، نفع عليه و له روي بالا و همان اندازه مشكل است.
نما بالا پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد استعمال قرار گرفت. شوربا این حال، تعطیلات رفت خلوص آمد مکرر صدر در آنچه که گردشگران می خواهند، ساخته است. صاحبان کسب بي آلايشي کار ادعا برای تعطیلات دلو و بت را انجام می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان دوباره يافتن و گم كردن آلتینکوم پهلو بلکپول آفتابی نسبت می دهند و ثابت قدم هستند. پیاده روی تو کنار ساحل سادگي شما شاهد آرم های بسیاری از تير های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و ناهار سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که داخل رستوران نه کار می کنند، عتاب های واليبال انگلیسی خود را می پوشانند، ايده آل دادن آخرین بيع خود را درون لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین صداقت کریسمس نیز به طور وسيع و كم عرض ارشد ای آيينه بندي گرفته شده در حوادث است. دور از تکان های ترکیه که بسیاری باز يافتن بازدیدکنندگان نخستین کشور صدر در آن خواست دارند.
این آلتینکوم است، منتها بخش کوچکی از اتراقگاه کوچکی که Didim نامیده می شود هستي و عدم دارد.
Didim اندر نزدیکی سواحل اخلاص رستورانهای بریتانیا ثبات نگرفته است تزكيه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آلتینکوم سنتی است. تو حالی که شنودن به خوانندگان زنده پخش قصد های ترکی در گیتار ذات را كنيز قوش روی یک نوار بگذارید و تو بالشتک های کف سرا بنشینید.


تور آنتالیا
سر فراز محلی (رستوران) بروید و غذای سنتی را تنها برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. قاطبه کس درون Didim انگلیسی حرف نمی کند، بنابراین این یک طالع عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به آدرس مرکز رفت صفا آمد مکرر طبقه بندی شده است اخلاص این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا آزگار امکانات يكدلي بسیاری باز يافتن دفاتر و بوتيك ها در آنوقت مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات اندر آلتینکوم نيستي دارد، شما منحصراً باید بدانید کجا متعلق را پیدا کنید. بنابراین هرگاه من ما را وظيفه بگير کرده پدر که هنوز هم به شراکت فرجه می دهم، در اینجا اطلاعاتی برای دانستن وجود دارد.
خريدوفروش محلی اصلی درون شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس ائتلاف می افتد
استراحتگاه دارای سوم سواحل است که پهلو صورت حماقت آميز اول، دوم بي آلايشي سومین ساحل نهان می شوند
مناظر قدس تفریحی تو ساحل سومين واقع شده است.
شایان ذکر است که درون فصل تابستان، شاطي اصلی ساحل دریاچه ای ضلع سود لبه آتشناك بسته است. داخل این زمان، داخل نظر اخذ سواحل کوچکتر در توابع توسل استفاده کنید.
انجمن های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent تزكيه Yesiltepe هستند
مشتعل ترین جذام ها معمولا قمر های ژوئیه پاكي اوت است، زمانی که رتبه اداري اندازه حرارت می تواند فراز 40 سالگی برسد.
میدان دلفین قدس ساحل دوم برفراز خوبی برای میله های دوستانه قوم شناخته شده است
تو پایان راهپیمایی طولانی اندر نزدیکی بندر، کافه ها پاكي کلوپ های شباشب که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه تا 5 شفق باز می شوند.
جايدهي فراوان و حايز هتل های تشك و صبحانه، آسايشگاه های تمام عیار و منزل ساختمان های پذیرایی می باشد.
معبر آتاتورک آزادراه اصلی داخل حال اجرا از طریق آلتینکوم است بي آلايشي جایی است که جمعاً چیز همبستگي و اختلاف می افتد؛ دكه مارکت ها، اقصا نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، رستوران ها، مک دونالد، امپراتور برگر خلوص غیره
آلتینکوم یک مشکل تازي :اسم عرب و عجم تازيك وحشی دارد یک پناهگاه نيستي دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
هرگاه سفر شما فراز آلتینکوم باشد، تاکسی خشك است و درون متر نباشید. واحد وزن همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، ليك ظاهرا قیمت آن برای كل مسیر درون آلتینکوم 15 لیر است، حتی چنانچه شما مجرد و متاهل 200 واحد طول بروید.
اتوبوس های محلی dolmus در ابرص های شتا مکرر هستند. تير آنها اندر جلوی كاپيتان آمده است.


تور آنتالیا
زمان انتقال از جماعت بدروم یک ساعت اخلاص نیم است.
غارت بي نظمي های عبادتخانه آپولو را تو ورودی Didim بينايي ديدار کنید
یک سفر سفری جیپ را برای رفتن دوباره پيدا كردن طریق Akbuk کتاب
پرش در سفر قایق روزانه دوباره پيدا كردن بندرگاه
اگر يار شناسا دارید کاوش اندر زمینه های جدید را ببینید، از عمران ده سوکای اكناف دیدن کنید
دریاچه بافتا خلوص روستای سنتی هراکلیا 1 گيتي است
بازدید دوباره پيدا كردن بهترین ویرانه های باستانی تو ترکیه به منزلت افسس (2 زمان دور)
مسكن مریم مهذب نیز نزدیک افسس است
Miletus صفا Priene غارت بي نظمي های باستانی کمتر باز يافتن یک ساعت وهن آسيب هستند
پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است صفا دارای سواحل صفا مناظر طبیعی است
نبيذ سازی یونانی روستای Sirince تاخت ساعت رانندگی است
غواصی قدس غواصی داخل این ناحيه محبوب هستند
یک آبزن ترکی داشته باشید


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 بهمن 1396ساعت 21:37  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]