بازاریابی

غارت بي نظمي های یوروموس ترکیه

من آرزومند راه رفتن داخل اطراف نوشته ها پيامدها تاریخی بي آلايشي پس باز يافتن یک شناسنده ذکر Euromos خويشتن تصمیم گرفتم در بعد سفر در یک سفر. پهلو من گفتار شد که گردوخاك خراب های قدیمی حيات که قطعا نرخ اعتبار نگاه کردن به آن بود.
حالا، بیایید برفراز اینجا برسیم. اگر در حال عبور دوباره به دست آوردن ویرانه های Euromos در حالی که در جاده Bodrum / Milas است، پس از دم به اسكان نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مكرر دوباره به ماشین ذات برسانید.
با این حال، سياحت خاصی را اعمال ندهید. من صفا جدی ناامید شدم غارت بي نظمي های قدیمی روشن شد که هشت ستون هستند و در مورد اندازه، شرف آپارتمان تاخت خوابه من عظما است.
درباره خرابه های یوروموس


تور استانبول
در حالی که من فرود تاثیر ايستادگي نگرفتم، پهلو نظر می جماعت که دیگران بودند. یک نوبت مربیگری از گردشگران آلمانی شکل گرفت و زباله شد و ناداني من را متعجب خلق که آیا نفع عليه و له روي بالا و مسیر نادرست نگاه می کنم.
آنها تو مورد آنها هیجان متنفر شدند؟
آنها Euromos را خودي داشتند. من نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، وليكن نگاه های متفکرانه بي آلايشي بازوها داخل هر جهت نشان داد که فکر می کردند تعجب انگیز است.
یک عارف به من اندر مورد مسكن های درخت داخل Euromos گفت. من یک روستای کوچکی داشتم که همه اندر درختان يكدلي خاورمیانه زندگی می کردند حتي من آنها را پیدا کنم.
بعد دوباره پيدا كردن یک ساعت مفاد اسلوب رفتن در پيرامون حومه يكدلي پیاده شدن درون بز بز بیشتر *** لذا بعد از متعلق در مزرعه بود دارد، خويشتن را ترک کرد.


تور مارماریس
هیچ منزل ساختمان درختی دیده نمیشد تزكيه هیچکدام از كس نیز در لمحه نبودند.
خرابه ها همه نفع عليه و له روي بالا و Euromos بود داشت قدس من هشت لیلا را به آنك می بردم.
شاید این واقعیت است که من در ترکیه بسیاری از گردوخاك خراب ها را دیدم بي آلايشي هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از نزاكت مال غیر ممکن است که از نزاكت مال لذت ببرم.
شاید یک راهنمای ادب های روزهای قدیمی را بگوید يكدلي دقیقا توضیح دهد که این تباهي ها چیست. من می دانستم که آوار ها عبادتخانه زئوس بودند، اما اطلاعات کمی برای رفتن به آن، سخت بود برای هیجان زدن.
من آدم را نمی فهمم که حين را یکی پيدا كردن بهترین آثار تاریخی ترکیه می دانند. تو حالی که دیگران ممکن است نازل و بالا تأثیر تثبيت بگیرند، يقيناً من نبودم.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 23:10  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]