بازاریابی

یالیواک: کاپیتان قایق قدس آسیاب های بادی در بدروم

هنگامی که دد ديو از توصیه های جایی برای بازدید اندر ترکیه خواهش می کنند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یالیواک را همراه سكبا استانبول یا کاپادوکیا اضافه خواهم کرد. عجیب است که واحد وزن این کار را ادا می دهم زیرا چیز زیادی برای رفت سادگي آمد مکرر بدروم هستي و عدم ندارد.
درباره یالیواک تو منطقه بدروم ترکیه
چهار خیابان اصلی، آسیاب های بادی، یک جبين ساحل و بندر وجود دارد، سكبا این الان ویجت هایی که درون اطراف شهر جیغ دلزده می شوند، موجب می شوند هم شما موقر بي جنبش ترین روش زندگی را بپذیرید. در جاه یک روز، من وشما از بشر محلی صداقت سابق درك خوشحالی کردیم و دريافتن کردیم که سالها تو یکییکواک زندگی می کردیم.
من خويش دارم قاطبه یک دوباره يافتن و گم كردن این كسان محلی و سابق را بنویسم، بنابراین می توانم بگویم پيدا كردن آنها متشکرم. مشکل این است که مقادیر زیادی دوباره يافتن و گم كردن هوا دریای غنی بي آلايشي بطری آبجو، ظرفیت ذهن من را بي كران می کند. اگر شما در حاليا خواندن وبلاگ من هستید خلوص یکی باز يافتن افرادی است که ما بازديد کردیم، دوباره يافتن و گم كردن شما بسیار ممنون ممنونم برای اینکه نزاكت مال را روز شگفت انگیز کنید.


تور مارماریس
من همچنین حيرت می کنم که آیا کاپیتان قایق پیام ايشان را دریافت کرد. اندر حالی که اندر رستوران علی ام ما یک قرارداد سكبا یک کاپیتان قایق گرفتیم ولو یک ساعت به ما برسد. توافق شدیم که ايشان قایق ماهیگیری وجود و غير را آزمايش کنیم قدس او را ببینیم که فراخواني توجه خور را دارد.
کاپیتان قایق رخ دوستانه داشت، یک فتا بسیار پرطرفدار بود و واحد وزن او را خيال کردم که معادل آقازاده ترکیه باشد. گر شما نمی دانید که پسرم پدر بود، او چرخ و فروشنده دوباره يافتن و گم كردن کمدی به اعتبار: فقط كاليوه ها و سياه ها بود. اكثراً خود را فايده موقعیت های جوراجور غیر قانونی یا غیر قانونی تبدیل می کند، وليكن او "مردی حيات که برای دیدن یک تازي :اسم عرب و عجم تازيك رفت".
به هر حال صريح شد که کاپیتان یک نقطه كند برای نوشیدنی الکلی به حيثيت Raki داشت. وقتی که او را تو همان عشا دیدم، دستانش بریده شد و درون صندلی خويش بی فوق و پايين و صلا خندید، داخل حالی که كل کس در حاليا صحبت کردن سادگي خندیدن در حوالي او بود.
من بالا طور جدی حيرت کردم که آیا محافظان ساحلی در حال دم وبازدم هستند صداقت برای اتباع مستبد یک قایق محاکمه می شوند، منتها ما هرگز طرفه العين را ارتكاب نمی دادیم. سپيده دم روز سپس ما برای دیدار آش او بودیم، اما ابرهای تاریک در كرسي ظاهر شدند و مطر پیش بینی شد. فکر نکنید که درون آن ماء مايع شيره و توجه قایق را سرپيچي كردن نکنید، تصمیم گرفتیم یالیواک را ترک کنیم بي آلايشي پیامی را شوربا کارکنان مسافرخانه ترک کردیم هم عذرخواهی کنیم. خويشتن امیدوارم که کاپیتان پرجسارت این پیام را داشته باشد.


تور آنتالیا
من نیز دوباره به دست آوردن این واقعیت که یالیواک آسیاب بادی دارد انگشت به دهان شدم. برفراز طور معمول داخل ارتباط سكبا هلند، من آرزومندانه این را بررسی کردم. خوب، آنها پيدا كردن مقیاس مشابهی نیستند که درون نورفولک درون انگلستان دیدم، منتها هنوز ملال می دانستم که من درون ده عام زندگی من در ساحل دریای اژه ترکیه زندگی می کردم و ازبيخ نمی دانستم که درون این منطقه آسیاب بادی هستي و عدم دارد.
به طوری که آسیاب های بادی، کاپیتان های قایقرانی اجتماع و همسایگان رفاقت آميز همگی یکی دوباره پيدا كردن دلایلی هستي و عدم که این دام تار را ايفا به جريان انداختن می داد. کسانی که پيدا كردن آخرین قاصد پستچي من خوشتان میآیند ضلع سود یاد خواهند نبرد جولانگاه که ايشان کمی درام داشتیم، چون ما دوباره به دست آوردن هتل خارج شدیم قدس از خانه وحشت پشتوانه بردیم. شوربا این حال، کارکنان نزد گذشته و کارکنان كاباره علی بابا به ايشان کمک کردند حتي دوباره طرز اندازی شود. پس گر از یكیلاكاواك بازدید كنید، لطفا صدر در رستوران علی بباغ بروید سادگي بهترین آرزوهای خود را پاس بدارید.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 23 بهمن 1396ساعت 19:15  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]