بازاریابی

كاباره های آلتینکوم. بهترین آزمون ناهارخوری.

با چشم پوشي زمان تو محل اقامت آلتینکوم، خويشتن فکر کردم زمان لحظه رسیده است، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن آنچه که من فکر می کنم بهترین رستوران ها است. من صدر در نتیجه گیری من پهلو اساس محیط، کارکنان ولي بیشتر باز يافتن کیفیت درآمد باج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که من وتو یک كافه را آزمايش کنید دل آزرده کننده می شود صميميت غذا را می قابليت به راحتی توصیف کرد، وليك چیزی بیش از دم نیست. این بار ها خود فکر می کنم، غذا ارائه می دهد که من وتو را وا یک تجربه رضایت بخشی از غذاهای عالی بین المللی را آزمون می کند.
این لیست فراز هیچ وجه ويژه تعلق نیست اخلاص توصیه می کنم ازاصل حداقل یکبار آنها را آزمايش کنید. من فراز طور عمدی هر كاباره غذایی ترکیه را در آنجا قرار نداده ام، زیرا بعدا در پست دیگری تثبيت می گیرند.
این رستوران بغل اساس مسیر اصلی آلتینکوم به ارج بلوار آتاتورک است. این یک رستوران كاپيتان نیست پاكي برای کسانی که بالا دنبال یک آزمايش ناهارخوری استراحت و مفرح هستند كم ارزش است.


تور استانبول
میزبان کارن يكدلي همسرش Erhan پزنده است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منو آنها ایتالیایی است وليكن شما می توانید fajitas گوشت خوش طعم و یا گوشت گوساله stroganoff نیز توجه کرده است.
پودینگ ها باید بمیرند، و ار شما خودتان را پیدا کنید، درامان باشید دوباره پيدا كردن Karen برای طعم و مزه آپارتمان خود ساخته شده Tiramisu بپرسید. چنانچه شما یک مشتاق شراب هستید، این بار برای شما مفت است زیرا گل رز، سفید و سرخ فام دارد. امت Circus کافه اندر فیس بوک.
این پايدار است، غذای مناسب هند. هنگامی که مطعم هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای واحد وزن را می بیند و بالا نظر می دسته که شما دوباره به دست آوردن غذای اصلی خود از غذای اصلی خود استفاده کنید.
هند رستوران درب می آید به اصول اولیه در نيكو سازی برای غذاهای خود. من وآنها و آنها می توانید ادویه های عجیب تزكيه غریب ذات را داخل کارهای خويشتن را مزه رب جوانه های چشایی خويش را برآورده.
سرآشپز پادرمياني همان آشپزی که برای اجرای غذاخوري هند تاج نگرش در مارماریس مورد استعمال قرار گرفت، پرورش دیده بود. صدر در شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry صداقت گوشت گوسفند. گر در خانه خودتان درون آلتینکوم اسكان دارید، آنها بیرون می روال و فعاليت ها تحویل می دهند. باب هند داخل فیس بوک.


تور ترکیه
واقع تو ساحل اصلی كرانه دریای آلتینکوم، یک رستوران مبصر بزرگ تر در ثنايا 50 میز است. چنانچه به عقب یک صفحه بزرگ برای تماشای فوتبال هستید، به Big Bens بروید زیرا سه برگ نمایش مسن تر و كهتر تلویزیونی تلویزیون شكسته نفسي می بخشد.
آنها در ادامه روز حضانت صبحانه و ناهار را برای تماماً دوستداران كناردريا بسیار جنجال می کنند. داخل شب، طرفه العين را ضلع سود یک مطعم شلوغ آش غذاهای به نظر می دسته برای همه و جزء کس.
میوه های ببر سیاه يكدلي سفید برای آغاز و استیک برای ذيل اصلی بسیار توصیه می شود. كلاً کارکنان ارزان و نارنگي هستند خلوص بسیار فرهيخته هستند. آنها از اقامت شما یا هتلهای آلتینکوم ايشان را قدرت و می کنند و خواه هرکسی درون مهمانی شما خوان بخورد، مجددا من وتو را ترک می کند.
سلام. من ناتالی سین، یک وبلاگ نویس مرخص و نویسنده يكدلي متخصص درون کشور ترکیه هستم. من مسئلت تابستان گرم، اماکن بااهميت به ياد ماندني و قهوه هستم این وبلاگ سرمشق کارها سادگي مجله نگارش كردن درباره زندگی تو ترکیه است. داستان من اینجا را بخوان


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 21:54  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]