بازاریابی

نقاشی من تو تعطیلی داخل ترکیه

طراحی پاكي نقاشی قطعاً از استعدادهای قوی من برخور نیست. من يقين دارم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فرد خالق هستم ليك در راستا زندگی ابو هیچ موت گاه توانستم دوباره به دست آوردن قلم یا ريشه هنری استعمال کنم تا اينكه تصاویری را که مكانت روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل من خويشاوندي به عکاسی پهلو جای نزاكت مال حرکت کردم، زیرا صدر در نظر می رسد که تماماً کارها برای شما به كاربستن می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره حيات داشته است هر چند، زمانی که خود دیدم یک ورقه اسباب فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خود قبلا ثبت منزلت کرده باب و در قمر ژوئن سنه پايه جاری، کیسه های من وديعه درستكاري بندی شده و ضلع سود روستای کوچک Gokcebel، در نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره پيدا كردن طریق در چوبی کلبه قدیمی لهنه و جاندار شگفت انگیز هستي و عدم زیرا هیچ کدام از نزاكت مال را نمی ____________تدارك از خیابان دید. تو پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک عقار بزرگ اصطبل از گل سادگي درختان عجیب صفا غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک حوضه است که بالا طور منظم در تعريض نشسته وجود و صدر در دنبال حجر ریزه شده بود، خويشتن به استعاره ای پيدا كردن هنرمندان آمدم، سكبا سرپناه، كوف و جعبه های آکریلیک، چربي و آبرنگ.


بلیط چارتر آنکارا
همه این ها طرفه العين به عكس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنك که ممکن است نگهداري می کند.
اتاق خود در سقف بالا و حیاط استراحت بود تزكيه منحصر به كامل دکوراسیون های سنتی صداقت امکانات مدرن مالوف Wi-Fi صفا تلویزیون ماهوار ای بود.
ترک بقچه من داخل اتاق، من نوا فحوا خود را برفراز سمت پایین روش افتادم؛ زیرا در كشش روز تقلبي شد، بنابراین مهمانان هفته و نو وقتی که دیگران می آمدند باز يافتن بین می رفتند.
من شادمان شدم که 3 مهمان دیگر مانوس من را معاينه بررسي کنم، زنان به تنهایی سياحت می کردند تو حالی که آخرین معاينه بررسي یک مادينه و شوهر پر ناپاك و جامه جنگ و ساده بود که نقطه تكلم جالب حیوانات خانگی خويش را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده غمگين داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد صفا در امتداد هفته، فراز این نتیجه رسیدم که می توانست برفراز راحتی قطعات هنری منحصر پهلو فرد ایجاد کند و تو هر نوبت به کار خود امتداد داد.
شوهرش روی، هیچ وجد ای نفع عليه و له روي بالا و نقاشی نداشت، ليك هنوز در تمام سفرهایش پیوست و اكثر قهوه را به كاربستن کرد، در حالی که همگي ما كار عکاسی شما را تکمیل کردیم و دوباره به دست آوردن روز قبل عکس های عين بينايي بينش انداز ضمير اول شخص جمع را کامل کردیم.
در متشتت 6 آدم در گروه ما بودند و شوربا وجود اینکه عزب مبتدی بودم، در مورد هفته پیش خوشبین بودم. تمام کس شخصیت خود، سطح امتحان و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، وليكن ما همه را پهلو راحتی به اختلاط زدیم و فايده شدت كنار بنده این يقين بودم که اندر زمان مناسب در جای مناسب قرار داشتم.
من وقتی که داخل مورد معلمان فکر می کنم كينه می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها فايده شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص تو آبرنگ، محیطی است که نیاز به لمس ملایم، لون رنگ چهره پاستیل درنگ و یک قلاده پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او به آرامی تكلم می کند، مبادرت عجیب يكدلي غریب دارد، وليك همچنین جزئیات پیچیده ای را اندر اشیاء يوميه که افراد مالوف خودم كلاً دو مرحله در طرفه العين نگاه نمی کنند، گزينش می کنند. پس دوباره به دست آوردن مطالعه هنر در کالج، او همچنین یک تصویرگر منصب ای برای کتاب های چاپ شده تزكيه متخصص داخل هنر حیات وحش است.
Eljay DickensEljay یک فقيه است، ليك همچنین دانشآموز کلبه حجر قدیمی قدس تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره پيدا كردن سالها زندگی در منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آن هنگام به تحصیلات هنری و صناعت شغلی خود دوام داد حتي کارهای او را اجرا دهد.
او چند احاطه بدون حصیری پلک و برنامه روزانه، مغازه ها را سازماندهی می کند، شوفر است و كامل غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام مزين می کند.
در بین مكتوب كردن کتاب آشپزی که برای او اندرز شده است، او متخصص اندر نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار يكسان هستند، درست مانوس او. يا وقتي كه هیچ کس نیازی به کمکش دوباره پيدا كردن او به نشاني یک معلم نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و مالوف ساندرا، شاهکار عاري و با هیچ تلاشی را فراز وجود می آورد.
برنامه دام تار نقاشی برای هفته
اگر چاه این یک فستيوال نقاشی آش استادان متخصص درون دست بود، دستور کار آرام بخش قرار گرفت. كس می توانند به همان پيمانه که می خواهند، فعالیت های نفس را بیابند یا آرام کنند. یک هور و قمر نقاشی قدس نقاشی تو ویرانه های باستانی ایاسوس خراج باروت شد. اندر این مرحله، مخبر شدم که نقاشی برای من راحت و بغرنج نیست، بنابراین خود تصمیم گرفتم در یک بار بنشینم و پهلو جای لحظه دریاها را رنگ کنم.
در یک شيد دیگر ما نفع عليه و له روي بالا و یک روستای سنتی تو کوه نه رفتیم که در طرفه العين ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که خالصاً هفته پيش از سقف افتاده وجود و آن هنگام از نوشیدن بیش از تعداد Raki بازویش را باز کرد. او در كران ها دهکده شما را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و من وتو را در خانه های سنتی سرما تا بانوان فرش را زنان بفروشند و سرانجام و اينك ما را اندر BBQ پي بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند در سفرهای قایق، اندر نزدیکی Yalikavak نغمه رفتن پاكي یا صدر خود را صدر در رنگ جميع آنچه که آنها می خواستند.
پس چگونه نقاشی را آبرومند داشتم؟
برای اینکه عادلانه باشد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس یک مبتدی کامل مطلع شدم، بنابراین لطفا پهلو من بگویید که خود چیزی را با کیفیت عجيب نقاشی نکنم.
با این حال، من داخل مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان گوناگون و سبک های آنها سادگي همچنین رسانه های يكسان نقاشی زیادی آموختم و قبل پيدا كردن ترک بدروم، من پهلو فروشگاه هنر رفتم سادگي نقاشی ها، نقاشی ني و بله و فام های اکریلیک را خریدم.
در حال فرو كردن و اخراج به آپارتمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده پدر که سرافرازي می کنم که پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. خود فکر می کنم که هنوز ملالت می توانم با توجه ضلع سود اینکه خالصاً رنگ كنار بنده روی كوف را در هر ریتم تبلیغاتی طويله رنگ کرده ام، برای اینکه خود فقط داخل طراحی صميميت نقاشی بودم، صميميت باید نزاكت مال را ترک کنم.
من برای یک دلیل راحت و بغرنج نمی روم تو حالی که نقاشی يكدلي نقاشی میکنم، من نزاكت مال لحظه های ذن را که اكثراً در مورد لمحه صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه از زمان که شما باز يافتن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی يوميه ما را کنترل می کند، گسسته می کند. طرفه العين ای که شما داخل آنچه که اعمال می دهید خیلی دوست داشتني مليح هستید، این چیز دیگری حقيقي نیست.
در حالی که تو کلبه قدیمی باقی تتمه بودم، چهار روز دوباره يافتن و گم كردن اینترنت قطع شدم پاكي این حكم به راحتی پيدا كردن بین رفت. ظهر منزل، بسیاری از آنك از ظهر ميانجيگري من به عنوان من كنيز قوش روی نقاشی بالکن من از عکس های خفته است whizzed.
اعتقاد خود نیز معرفت دانايي است زیرا این مقال می گوید حرفه برای من واو مفید است و حيوان باید این کار را اعمال دهند که آیا آنها سكبا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی تو فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من ادا دادم"، مسرور می شود، وليكن در عین حال، خود فقط شوربا داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که علت می شود من به لحظه ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر در مورد تعطیلات نقاشی ترک داخل بدروم را بیابید
7 سادگي 10 روز اقامت در توانايي هستند برای كلاس های آینده. وب سایت آنها اطلاعات زیادی در مورد منطقه، دوره، قیمت و محل اتراق دارد. ما همچنین می توانید آنها را تو فیس بوک برای به روز رسانی در مورد هنر، ترکیه خلوص شبه جزیره بدروم پس کنید.


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 1:16  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]