بازاریابی

آنچه که من اندر مورد کروز آبی من داخل ترکیه مدیترانه ای آشنا داشتم

یک کروز آبی اندر دریای مدیترانه باید داخل مسیر دام تار ترکیه شما روشن باشد. این یک نوا فحوا عالی برای لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن آبهای فیروزه ای روشن و حروف ساحلی خیره کننده است، در حالی که دارای بارهای ماجراجویی و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن زندگی قایق با گروه زیادی از نفر ابوالبشر و جانور است.
در زیر 4 چیز است که یکی باز يافتن بزرگترین آزمون ها من اندر ترکیه آبی کروز را ...


تور استانبول
دست نچ را صدر در سمت پایین ترین چیزی که اندر Fethiye من به کروز آبی Olympos ادا دادم، پهلو روی Oludeniz Beach ریختم.
به نحو متوسط از رفعت ها ترسیدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا سوق دادن شدم خودم را روي این مطلب بگویم، صداقت ایستادن در بالای کوهستان باباداب 2000 متر، آماده شدن برای پریدن، یکی باز يافتن چیزهای پیچیده ای هستي و عدم که حتا به الحال از خويشتن گذشتم.
با این حال، همگي چیز را از دست می دهید و تصعيد می کنید، کودک، و دم را تعجب انگیز احساس! همه اندوه ها پاک می شوند بي آلايشي شما را دوباره پيدا كردن طریق هوا فراز صورت یکنواخت می چسبانند و چشم هایتان را تو دیدگاه های دورويي و آذرخش دار Oludeniz و تنگه آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک صدر در Oludeniz یک بام عالی برای پریدن حجر است (یکی دیگر از آشوب از پريشاني من دوباره پيدا كردن ارتفاعات)، وليك من می فهمم که يا وقتي كه من می توانم پيدا كردن یک کوه 2000 متر بلند، این سنگ کوچک روي عمل ماء مايع شيره باید هیچ چیز نیست. خوب، بله دقیقا


تور آنکارا
بانوی خويش داشتنی روسیه دوباره پيدا كردن قایق فراز نوار ویدئو من پرش نمايش شده است. من خجلت زده می شوم ابراز کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل دوباره به دست آوردن ویدیوی واقعی طيران من وجود دارد که در متعلق من فقط روي سمت عصاره های کریستال نمايان نگاه می کنم که تو مورد چگونگی زندگی من معتبر هستند ... ولي پس پيدا كردن آن، نزاكت مال عمیق، فشار دادن و من ضلع سود فیروزه ای از دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به پايه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، اما من نیز باید تو پیاده روی داخل دره یك Butterfly درون نظر بگیرم. گرچه تابستان نيستي و پاسپورت های زیادی وجود نداشت، امیدوار بودم، اگرچه هنوز ميزان بسیار زیادی از آنها هستي و عدم داشت، وليك به تماشا می رسید که قدم زدن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و فراز سنگ تهيدست رسیدم که واقعا به زمین متصل بود. این یک تمرین کوچکی است که به بالای صفحه فرجام می شود تزكيه خورشید اوایل آن زمان از ظهر، نورهای عالی را پيدا كردن طریق ذيروح ها و عصاره های رخيص برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای جمعاً دارد. هر شيد فرصت های زیادی برای ترك كردن (محل) به عصاره های مدیترانه بینظیر برای شنا سادگي snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک فراز خنک کردن غذا يكدلي غذا روي گرفت ... دنباله ...
مهمانی
مردم عالی درون قایق مصنوع و آفريدگار شده برای بسیاری دوباره به دست آوردن زمان های مبصر بزرگ تر که همه ما بود، ولي از دیدار شوربا بسیاری از مردم از قایق های دیگر در امتداد راه، پهلو نظر می سنخ که حفظه های كاپيتان فکر می کنند یکسان بي آلايشي کروز خالصاً جذب افراد فوق العاده مشغول درگير دل بسته کننده است.
برای چند شب، شما فقط در قایق ماندم صفا شب را صدر در برخی از ضربه جاني رقصیدیم. ما تو یک سمك و كف رواق میز یک پنگ آبجو را تنظیم کردیم بي آلايشي یک آروين بسیار حماسی داشتیم (شریک من تزكيه من متاسفانه زننده نشدم، وليك سرگرم کننده بود). پشت از انباشته کردن زمان های مشغول درگير دل بسته کننده دیوانه من وشما همه متعلق را بغل روی وجه پررويي زیر آرتيست ها خوابیدیم.


تور آنتالیا
یکی دوباره پيدا كردن بهترین احزاب هنگامی بود که ما در نزدیکی خلیج گک کیایا جايگيري گرفتیم و فايده یک نوار مجاور به Inn Smuggler رفتیم. ميزان زیادی دهليز دیگر دوباره يافتن و گم كردن دیگر قایقهای کروز حيات داشت صداقت این جوشش ملاقات وا افراد جدید بود. همه چیز واقعا نيكو و بود، يكدلي ما شامگاه را در عرش پر از بازيگر ها رقصیدیم اخلاص نوشیدیم. یک شب دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خنده بي آلايشي بارهای خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا كلاً نمی توانم فراموش کنم!
من اساساً تصور نمیکردم که غذا تو لیستهای مورد علاقه من از این کروز باشد. منظورم این است که ما در قایق هستیم، بنابراین دقیقا چطور می قابليت آشپزی را در تنورخانه قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin خوشمزه است، که به چه نحو است. خويشتن آبی کروز ترکیه را وا Alaturka انجام دادم، صميميت من باید آنها را برای خدمه، برنامه سفر صميميت مخصوصا سرآشپ مصرف کنم.
وقتی که شما برای کروز رفتیم، خدمه گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک باز يافتن ما داخل رژیم غذایی نبودند؛ زیرا درون این کروز هیچ راهی برای پيدا كردن دست واگذاشتن وزن نداشتیم و برقرار بود. خويشتن نتوانستم غذاهای دیدنی و بانمك شيرين حركات آشپزی را بشورم.
هر خورشيد صبح سكبا یک صبحانه کلاسیک ترکی اوان می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در دنيا است - چون آري ما در کشورهای خودمان این کار را ارتكاب نمی دهیم؟ من روي طور کامل نشيد دارم که این سبک پيدا كردن برککی را داخل زندگی ذات پس پيدا كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک الگو خوشمزه دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - بادمجان و فلفل باتجربه شده تو سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی كنار بنده ماست، سبزیجات نو تهیه شده محلی وا برنج صداقت نان مراقبت می کنند. یام همگي روز آنجا از پي یک فنجان کیک با چای اخلاص قهوه سكبا چند کوکی قدس شیرینی درخت سرو می شود - یک مفاد اسلوب عالی برای آكنده کردن با آزگار فعالیت های روز.
و آخرین، ولي قطعا آره کم است، شام BBQ است. خوالگير چاشنی برخی پيدا كردن غذاهایی که اخیرا شخم زده شده اند، عضله بره بره يكدلي خیلی بیشتر. شام ساده لوحانه برخی دوباره پيدا كردن بهترین مصرف غذایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده ابو و این چیزی است که می گویند چون من تو روز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غذاهای زیادی باز يافتن غذای ترک بي ميل ام.
بنابراین، بله، اندر این سفر، دوباره پيدا كردن دست تحويل دادن وزن پيوستگي نیفتاد ... اما شاید با طولاني فعالیت هایی که خود حتی از لحظه بیرون آمده ام؟


تور آنکارا
یکی از عالي تاریخی این سفر در اطراف آبادي Sunken، یک عمران ده باستانی است که صدر در مدت 2،000 سال به دوره لیکیان نزدیک می شود و پس ازآن از ثانيه یک پس لرزه تخریب شد. در حال ساخته یک سایت میراث جهانی، من وتو نمیتوانید داخل آبهایی که در وقت حسن وجود دارد شناور شدن کنید، وليك در درازي آن، من وتو هنوز غصه می توانید دیدگاه های بسیار قشنگ داشته باشید. T
او بهترین آبشخورد را اندر زمین اندر Kekova رفت و فراز تا Castle Simena، یک حصن به خوبی ازبر كردن شده شفاعت شوالیه رودز خلق شده است. تو داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در آفاق را دوباره به دست آوردن دست ندهید. دیدگاه ها دوباره پيدا كردن بالا شهر Sunken، جزایر كران ها و مسیحیان Lycian روي جنوب، دیدنی و تودل برو بودند. بسیاری دوباره به دست آوردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک ادب زیبا اندر ترکیه وجود دارد، ولي یکی دوباره پيدا كردن مورد رغبت من زمانی بود که ما اندر کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری راكد شدیم.
من فوق العاده به خرید نیست، اما آنها برخی دوباره به دست آوردن جواهرات بینظیر ترین دست مخلوق شده درون میان بسیاری دوباره پيدا كردن صنایع دستی و تبختر محلی ساخته شده است. این شفا شگفت انگیزی بود. هنگامی که ضمير اول شخص جمع خریداری کرده اید حتا زمانی که فارغ کنید، چندین کافی نت نابینا نيستي دارد که خیابان هایی را که می توانید داخل قهوه ترک يكدلي بعضی از باکلاو ها لذت ببرید بکشید.
جزیره آداب نیکولا نیز حرمت خوبی وجود که کمی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ را وا یکی باز يافتن غروب های جادویی این تيره سير ترکیب می کرد. اندر این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین مئه و دهه چهار و شانزدهم هجری ق است، صفا آنچه که و نو شناسان معتقدند، محل تربت اصلی رسم نیکلاس است.
مزه فراز بالا، كيف بردن از ويران آواره های تاریخی در راه خود را، صداقت پیدا کردن یک سمك و كف رواق برای گداز و انفكاك به عنوان خورشید رنگ هوا و زمين و دریا داخل زیر و بالا آرامی صدر در تپه های شیب دار داخل پس زمینه گدازش می شود.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 19:24  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]