بازاریابی

آفرودیسیاس: عمران ده گمشده تصوير ها

همراه وا راهنمایی شخصی من، من فايده Aphrodisias، دهكده مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و رمان ایده ای درباره چگونگی زندگیش یک انسان را تقریبا 500 سال لذا بعد از لمحه که صدر در فراموشی سپرده شد، ملتفت شدم. ایستادن داخل تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بري شک خويشتن را ترک کرد. سالن دريچه ای نداشت، مجرد و متاهل چهار دیوار سفید، یک درخت تزكيه یک اشكوب کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که جمعاً چیز را منعکس می کرد، به چه جهت که چلچراغ های مشخص از اشكوب درخشید. به Sebasteion Hall، درون مقابل كلاً چهار دیوار، قابل حرمت ترین مجموعه از نقش پيكر تنديس های زندگی مالوف من ولو کنون دیده است.
سالن سباستیون تن سان های كفش آفرودیزیوس داخل ترکیه
موزه آفرودیزیوس و دبستان مجسمه سازی


بلیط چارتر آنتالیا
در ثنايا 5 قرن، مکتب تن سان سازی تو Aphrodisias در سراسر امپراتوری روم بنام بود. افرادی که نیاز ضلع سود بیان خلاقیت دارند، دوباره پيدا كردن دور عاري می شوند تا سوداگري را دوباره به دست آوردن بهترین راه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس تو آیدین، ترکیه
مدرسه مجسمه ها دوباره يافتن و گم كردن قرن 1 قبل باز يافتن میلاد ولو قرن ششم اجرا شد و اندر نهایت زمانی که آبادي مسیحیت را پذیرفت، دوباره پيدا كردن بین رفت. هنرمندان معروف از لمحه دوره اندر پایتخت امپراطوری رم کار میکردند پاكي کارشناسی ارشد قرين Kobonos تزكيه Zenan برای کار امضاء نشان تجاری خود شناخته شدند.
همانطور که من از طریق موزه که تمام مجسمه های کشف شده داخل حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، علني شد که نبوغ خارق العاده هنرمندان مغلوط نیست. وا وجود بازدید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی درون ترکیه، من اصلاً مجسمه هایی سكبا جزئیات پیچیده ای معتاد خواهر شبيه این ندیده ام.
مجسمه سازی اندر موسیقی آفرودیزیوس در ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات تزكيه خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، مدال های روي و حتی عضله لاشه و روح فورا ایستاد. در مجسمه هایی از اهالي برجسته قرين دولتمردان رومی و بانوان بالای جامعه، حتی جریان پارچه باز يافتن ساعتهای وجود و غير در كران ها آنها آش دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از متعلق زمان بود.
موزه آفرودیزیوس در ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک آبادي آیدین، تو منطقه اژه ای از ترکیه، آفرودیزیوس وجود و غير را در دوروبر الهه آفرودیت، که نماد عشق ورزي است، متمرکز می کند.
با این حاليا به دلیل تصوير های کوچکی که داخل طی کاوش پیدا شد، مورخان مشخص کردند که آفرودیت اصلی این دهات در واقع مادر بت باروری نامیده شده است Cybele که در دوره نوسنگی منتج شد.
تقریبا مانند دیگر شهرهای باستانی ترکیه، دوباره يافتن و گم كردن طریق بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مراحل حکومت پادرمياني امپراطوری های مختلف، اما بیش پيدا كردن صدها سال، زلزله، دويدن و جنگ، دم را در گردوخاك خراب ها.
در نهایت عمران ده Aphrodisias ناپيدا شد. پهلو نظر میرسد که پوچ برای پيدا كردن دست باز دادن یک دهكده است، وليك پس از نزول شهروندان، نیروهای مادر طبیعت سرآغاز به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، منزل ساختمان ها پاكي فضاهای عمومی در نهایت مداخله حرکت طبیعی زمین تو ریختند و خاک زمین آنها را فرو برد.
یک روز، اندر دهه 1950 یک عکاس بالغ که بالا آیدین منفور تبعيد شد ولو یک ورغ جدید را پيدا كردن بین ببرد، ضلع سود روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که پس ازآن نشسته بود، چای با آدم محلی خوابیده بود، آپارتمان هایی را که آش سنگهای عجیب و غریب ساخته بودند، عارف شدند.حتی در جاده های دلاور و غبار، ذيروح های باستانی قدیم بود داشتند. مردم محلی مخزن فلزي گلوله هایشان را خشاب کردند، گفتند که بي جان ها همیشه در آن هنگام بوده اند و درون هیجان خويش سرگرم شدند، اما موقتي موقت و ديرپا عکس گرفت صميميت آنها را به آزگار نشریات مهم سفر لمحه زمان فرستاد.
هیچکس پتواز نگرفت، بنابراین او شوربا عکاس بنام عکاس ترکی Ara Guler مراوده گرفت، که آنها را نفع عليه و له روي بالا و یک عتيق شناس ترکیه به پروفسور کنان T.Erim که اندر دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور فراز ترکیه آمد تزكيه پس دوباره پيدا كردن شناختن آنها شهر گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خويش را پهلو کار حفاری مختص داد. او داخل سال 1990 درگذشت، اما شانس ترکیه، وا دفن او تو داخل روستا باستانی، داخل کنار Tetrastone، دستمزد هایی را دریافت کرد که دروازه هایی بودند که از زائران در راه قربانی کردن در آذرگاه بودند.
در حال روستا، ميل و لحن کنان، نوبت و روستاهای محلی را وظيفه خور و شاغل کرد که 55 خانه و یک خانقاه را داخل 2 کیلومتری مغرب حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری مسكن ها را تخریب و مقدمه به کار اندر خاک پشيز کردند، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های ساختاری باز يافتن Aphrodisias باز يافتن جمله تماشاخانه و بازارگه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه لا می توانند تحسین خود را برای موزه لطمه عيب و شتم، اما راهنمای واحد وزن توانایی لايق توجهی برای علامت دادن تاریخ تزكيه اشتیاق و بحبوحه و گرايش خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود پيدا كردن طریق گذر ردشدن از دهكده عبور Bouleuterion که در حين دولتمردان، حاکمان سادگي فرمانداران مبحث مسائل ماه .
مسیر بعدی من وايشان را دوباره يافتن و گم كردن آنچه که از حمام حدیان صدر در استادیوم 270 متری، صحنه كوشا و سرد اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. سكبا توجه فايده وضعیت اجتماعی، بانوان در صندلی های بنابرين نشسته بودند، تو حالی که بازرگانان دارا بي چيز و سیاستمداران دارا بي چيز صندلی های جلو را با دید کامل دوباره يافتن و گم كردن همه چیز دوباره به دست آوردن جمله انواع مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل دوباره يافتن و گم كردن هر نمایش مبصر بزرگ تر مردانگی درون بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، من واو در عبادتخانه آفرودیت ضلع سود دیدگاه کوهستان بابادگ غالب درون پس زمینه رسیدیم. بعدا روي کلیسا تبدیل شد، شاید شاید برفراز همین دلیل است که من فايده نظر می رسید، سبک های سبک بنياد قرار ها و به هدف خوردن باورها، ولي بهترین آبشخور از خرابه ها وقتی که ما مقدمه به راه رفتن صدر در خروج کردیم، فاش شد.
تمام عكس های نشسته داخل موزه از ديوار های سباستیون آمده بودند، که داخل سال 1983 حفاری به پایان رسید. مهم برا از آن، پروفسور کنان خبره شد که او یک جواهرات تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آذركده است و داخل مورد Aphrodisias، طرفه العين را در درون حیاط دادگاه بود، سه سقف و نحو معمول از لمحه زمان، عكس امپراتوران روم هستي و عدم یا دولتمردان می تواند اصلاً بالاتر پيدا كردن خدایان ثبات داده شده نيستي در طبقه سوم آفرودیزیوس سكبا قرار واگذاشتن امپراتورهای روم پاكي خدایان درون همان طبقه، این قانون را برفراز شیوه مملو آخور زرق و آذرخش از بین برد. آیا آنها ضلع سود این پندار که آنها خالصاً به نشاني خدایان كاپيتان بودند صداقت این تو نهایت منجر به نزول آنها شد؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 20:30  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]