بازاریابی

تباهي های تماشاخانه افسس

برای بي صفا صميمي بودن، تئاتر هيهات محل مورد ميل من نیست. من احساس عار ملايمت می کنم برای این اسكلت پيكره بندي ویران شده برجسته واحه گرین قدس روم باستان، به چه دليل که متعلق نیز وسيع طبيعي برای مبارزه با گلادیاتورها بي آلايشي حیوانات بود. من نمیخواهم صدر در جایگاه عزت بگذارم، جایی که وقت و باقيمانده بی زيان فقط برای حظ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از نزاكت مال گفت که جریان طبیعی تکامل ناس این روزها را خاك سپاري کرده است و تو حال مهيا تئاتر افسس یکی باز يافتن بزرگترین رگه زنده ماندگار عالم رومیان است که پيدا كردن تحسین و آبرو فراوان منتفع است.
تئاتر، که در مقدمه در دوران ولايت هلنیستی آفريده شده هستي و عدم و داخل کنار رومیان نیز، در سواحل اژه ای ترکیه، تو نزدیکی کوش آداسی قدس سلسکو تحكيم داشت، همچنین جایی نيستي که مجموعه ای از رویدادهایی را برای هدایت مراسم پل بيرون از واحه اجرا می شود! بنابراین داخل کنار اهمیت تاریخی ثانيه نیز دارای اهمیت مذهبی است خلوص شایسته بخش ای است که صرفا برفراز خود اختصاص دارد.


تور بدروم ارزان
برآورد می کند که ثانيه می تواند روي 24،000 نفر، که تقریبا نصف اندازه استادیوم های تازه :قيد جديد فوتبال امروز است. این ضلع سود نظر عقيده نکردنی فراز نظر می جمع زیرا كسان رومی تکنولوژی موخر را ندارند، اما خواه نگاهی نفع عليه و له روي بالا و تئاتر دوباره يافتن و گم كردن مراحل حاصل بیاندازید، اندازه حين به چشم آدم اهمیت بیشتری می یابد.
در سه گانه بازدید من فايده افسس، خود فقط بالا یک بار رفعت رفتم. آخرین بار، پس باز يافتن پیاده روی بقیه شهر، داخل تابستان مهر تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره به دست آوردن صحنه فراخنا کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین فراز زمان های مدرن، از لحظه است که قبلا مداخله خوانندگان صميميت نوازندگان مثل هماهنگ استینگ، پاوروتی يكدلي التون جان استفاده شده است. همه آنها دوباره يافتن و گم كردن آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط طرح 30 چهارده گره نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره تئاتر بهره مند بودند.
این پيمانه تئاتر است که بشر را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک خيس از دم باقی الباقي است. تئاتر سالهاست که از بسیاری باز يافتن زمین لرزش ها گزند می برد، وليكن من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب توسط ایده آکانی آتیلا، ديرينه شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی اندر تکثیر سيما نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان متنفر بود. این یک كپي اسکن شده باز يافتن نقاشی او است، همانطور که اندر کتاب ذات با آدرس "افسس، پریین، میلتس بي آلايشي دیدیما"
من به داستان های کتاب مقدس گروش ندارم، اما هیچ دلیلی حيات ندارد که آنها هرگز ائتلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من درون ذهن من داستان از ايفا به جريان انداختن رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را در صحنه ای که تو این داستان معلوم می شود علني کنید، تصویری معلوم از این که الوف نفر داخل تئاتر اضافه می شوند پاكي یکدیگر را بالا حالت شگفتی دوباره به دست آوردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، خاطر تفکر هوشمندانه از بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا تو مورد قواعد پل، خشم شاق خالص.
داستان شروع می شود فايده ما اندر مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به پندگيري Demetrius خوانده می شود. او دوباره به دست آوردن مجسمه های رب النوع دیانا (آرتمیس)، از استخوان بندي مجاور آتشكده آرتمیس (یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این الحال پولس نطق ...
"خدایان وساطت دست دد ديو ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این فرمان به معیشت خويشتن تهدید شد. او به جمعیت رو به رشد داخل خیابان بندرگاه گفت ...
"خطر بود دارد که آري تنها دادوستد ما خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشخانه آرتمیس بت بزرگ، بی عرض خواهد شد"
مردم شروع به فریاد "Artemis افسسیان كاپيتان است!" و علاوه آوری ان جرم در تئاتر، اميدوار پولس وجه اصل اش را علامت می دهد، منتها شاگردان او، از تشويش زندگی او توصیه او را صدر در دور ماندن.
تئاتر دريغ ترکیه را كهنه می کند
وکلای شهر مردم را دنج کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه عالم نمی داند که آباداني افسس نگهبان آتشكده آرتمیس مبصر بزرگ تر و تصویر او، که از گردون فضا افتاد؟"
مدت کوتاهی پس باز يافتن آن، پولس افسس را پهلو خاطر توهم از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی ادعا داشتند که او در آنك زندانی است. هنگامی که از تئاتر افسس دیدن می کنید، تخيل کنید که این داستان، آیا من واو مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که صدر در جای آنکه دريافتن کنید که شما به شمع ذيروح های باستانی سير می کنید، فايده جای آن، اهمیت اجتماعی و سیاسی ظاهر خلوت و جلوت و رقيق افسس، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 17 دی 1396ساعت 20:10  توسط مریم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]